maurinho gerçekten iyi hocadır volkan kaya katılıyorum gole kadar net bir pozisyonu yok gold oldu daha sonrasında biraz açılır diye umut edenler yine şaşırdı ceza sahasının önüne gidip kilitlenmiş savunmayı açmayı denediler maç boyu 2-3dk ceza sahasının dışında pas yapıp sonrasında arkaya top attılar ama başarılı olamadılar psikolojikman barcelona maça zaten yenik başladı. interi tebrik etmek lazım bakalım final bayern - inter ne olucak.

extraloob demiş ki:
thewenom00 demiş ki:
TillDoomsDAY demiş ki:
Mourinho Çok kurnaz bi adam ya işini biliyor :lol:

puhahahah ben çevireyeyim hemen.

hiç korkma adamım her şekilde koyacağız sana diyor pep guardiolaymış pfff big noob :twisted: :lol: :mrgreen:
geçen sene barca 5 kupayı alırken takımı yöneten bu adamdı okan abi hatırlatayım :coffee:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
doğrudur ama ben hiçbir zaman barça fan olmadım ki ve barçadan nefret ederim ben real madrid ve manu fanıyım :headbang:

extraloob demiş ki:
doğrudur ama ben hiçbir zaman barça fan olmadım ki ve barçadan nefret ederim ben real madrid ve manu fanıyım :headbang:
Abi seni kiniyorum :D Kapitalizm cokuyor halkci barca her gecen dahada gucleniyor :D

LegendMaster demiş ki:
Dedicated demiş ki:
İnter bu gazla kupayı alır.İddaacılar şimdiden biriktirin paraları İnter e yatırın benden demesi :)
Rüyanda görürsün. :lol: :twisted:
Mümkünse bu konu başlığı silinmesin.Final maçı oynandıktan sonra içimizdeki ''Münih'' lileri burada bekliyor olacam...:)

her türlü inter haketmişti zaten barcanın golü ofsayttı ayrıca adamlar 60 dk 10 kişi oynadılar .

volkan.ka demiş ki:
Mourinho'lu İnter dersine çok iyi hazırlanmış ,
Barcelona top oynayamadı , 27. Dakika da İnter 10 kişi kalmasına rağmen Barcelona'nın adam gibi bir pozisyonu yoktu, ancak İnter'inde pozisyonu yoktu , çünkü İnter defansa gömülmüştü zaten 10 kişi kalan takımında yapması gereken buydu, Barcelona'nın ataklarını o kadar güzel savuşturdular ki , İtalyan Defansı nedir , İnter bunun dersini vermiş oldu bir kez daha.Bu kadar katı defans görmemiştim, ancak Mourinho kararlı tavırlarıyla bu turu Barcelona'ya vermeyeceğini belli etmişti ki ; Maç bitiminde çocuklar gibi sevinmesi de bunun bir kanıtıdır.

Helal olsun, Mourinho mükemmel bir teknik direktör.
İyiler sevilmez.
Sevgi ve saygılarımla...

Tamamen, her kelimesine katılıyorum.

Başlığı yakıştıramadım inanmıyorsanız da insanları ilahlaştırmaya çalışmayın...
Mourinho'ya gelince iyi yönetiyor ama aşırı derece de şımarık olduğu kanısındayım.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
'Tercüman' çıldırttı!
Jose Mourinho, Barcelona’da görev yaptığı dönem için “O sadece bir tercüman” diye kendisiyle dalga geçilmesinin intikamını Inter’i finale taşıyarak aldı

Ligi yarı final rövanş maçında deplasmanda Barcelona’ya 1-0 yenilmesine rağmen finale yükselmeyi başaran Inter’in müthiş başarısının yankıları devam ediyor.
1972’de finalde Ajax’a 1-0 kaybettikten 38 yıl sonra sonra finale çıkarmayı başaran teknik direktör Jose Mourinho’nun, maçın bitiş düdüğüyle birlikte sahaya koşarak, tribünlere doğru yaptığı hareketler gündemdeki yerini koruyor. Portekizli teknik adamın, her iki işaret parmağını havaya kaldırarak Nou Camp Stadı’nı ‘selamlaması’ adeta bir rövanşın kazanılması gibiydi.
Teknik adamlık kariyerine 1996-2000 sezonları arasında, önce İngilizlerin ünlü futbol adamı Sir Bobby Robson’ın sonra ise Louis Van Gaal’ın yanında yardımcı antrenör olarak Barcelona’da görev yaparak başlayan; onların tercümanlığını da üstlenen Mourinho için Barcelona taraftarı ile kulübe yakın medya kuruluşları, “O sadece bir tercüman. İyi bir teknik direktör değil” yorumunu yapıyorlardı.
Kendisi için “Ben özel birisiyim” nitelendirmesini kullanmasıyla ünlü Mourinho, “Uzaylılar Takımı”, “Bu takım elenmez” denilen Barcelona karşısında takımı Inter’i finale çıkararak kendisini eleştirenlere kendi yöntemiyle cevap verdi.

‘Barcelona’da asla çalışmam’
Mourinho, maç sonrası yaptığı açıklamalarda yine tartışma yaratacak sözler sarf etti. “Çok fazla kazanan kaybetmesini bilmez. Ben çok kötü bir kaybedenim ama bu sefer kaybetme sırası onlarda” diyen Portekizli teknik adam, “Barcelona’yı gelecekte çalıştırmayı düşünür müsünüz?” şeklindeki bir soruya “Hiçbir zaman. Bu kinin sevgiye dönüşeceğine inanacak kadar salak değilim. Barça’yı çalıştırmadan kariyerimi noktalacağım çok açık” cevabını verdi.
2004’de Porto ile Şampiyonlar Ligi’ni kazandığını ama Barcelona’yı elemesinin kariyerininin en büyük anı olduğunu söyleyen 47 yaşındaki çalıştırıcı, “Oyuncularım adeta sahada kanlarını dökdüler. Bir kahramanlar takımı gibiydik. Bu maç 11 oyuncuyla zordu. 10’a karşı 11 ise tarihi oldu. Benim için en tatlı 1-0’lık mağlubiyet oldu fakat oyunumuzun karşılığının golsüz beraberlik olduğunu düşünüyorum” diye konuştu.

Valdes’e ceza geliyor
Jose Mourinho sahaya girdikten sonra Portekizli teknik adamla itiş kakış yaşayıp, sert bir biçimde engellemeye çalışan Barcelona kalecisi Victor Valdes’e UEFA’nın ceza vermesinin beklendiği öğrenildi.

Üçleme yapabilir
Şampiyonlar Ligi’nde 22 Mayıs’ta Real Madrid’in stadı Santiago Bernabeu’da Bayern Münih’le final oynayacak Inter, sezonu 3 kupayla kapatmanın hesaplarını yapıyor. Pazar günü Lazio’yu yenmesi halinde İtalya Serie A’da mutlu sona ulaşacak mavi-siyahlılar, önümüzdeki çarşamba Roma ile yapacağı maçı kazanırsa İtalya Kupası’nı da müzesine götürecek.

Guardiola’dan tebrikBarcelona Teknik Direktörü Pep Guardiola, Inter’in her iki maçta da kendilerinden üstün olduğunu söyledi. Rakiplerinin yaptığı savunmanın kalitesine dikkat çeken genç teknik adam, “Onlara finalde başarılar diliyorum” dedi. Barcelona Başkanı Joan Laporta ise “Artık kendimizi toplayıp lig mücadelesini düşünmemiz gerekiyor” diye konuştu.

‘Nou Camp değil artık Mou Camp’
İtalyan ve İspanyol basını, Inter’in 38 yıl aradan sonra finale yükselmesini manşetlerine taşıdı. İtalyan Tuttosport, Mourinho’nun bu önemli başarıyla Nou Camp Stadı’nın adını adeta “Mou Camp” haline getirdiği yorumunda bulundu. İspanyol AS ise, Real Madrid’in kupa kazandığında kutlamalarını yaptığı Cibeles meydanına atfen “Cibeles rahat uyuyor” başlığını kullandı.

Messi yine atamadı
Bu sezon Barcelona formasıyla 50 maçta kaydettiği 40 golle tüm dikkatleri üzerine toplayan Lionel Messi, Mourinho’nun çalıştırdığı Chelsea ve Inter takımlarına şanssızlığı bu maçta da sürdü. Arjantinli yıldız, Mourinho karşısındaki 7. sınavında yine golle buluşamadı.

Yukarı Alt