Komik miydi

• evet

Votes: 2 40,0%
  • hayır

Votes: 3 60,0%

• Total voters
    5
  • Poll closed .
Arabasını tamir eden kaportacının istediği ücretten memnun kalmayan doktor sızlanıyordu:
---- Sizin ücretleriniz neden bu kadar yüksek anlamıyorum. Biz de tamir yapıyoruz ama hastalardan hiç bu kadar yüksek paralar istemiyoruz.

Tamirci faturayı hazırlarken kendinden emin şekilde cevapladı:

----Ya evet sayın doktorum. Siz hep aynı modeli tamir ediyorsunuz. Sizin modeller Adem'den beri hep aynı. Biz ise her ay çıkan yeni bir modelle uğraşmak zorundayız.

Son düzenleme:
:coffee:

Son düzenleme:
Server
Seçiniz...
Takımı
Besiktas
Neden hep tamircilerin çok para aldığı düşünülür ki arabaya motor yaptırsan 6-7 bin tl para gider bunun 1000TL sini adam işcilik alır bunuda sonuna kadar hak ediyor.

kaportacı 1 arabayı 1 aya yapıyor full kaporta ise. ne kazanırsa o ay öyle idare ediyor... Kaportacının çırağı yok :)) motorcunun kini alıyor

Son düzenleme:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Neden hep tamircilerin çok para aldığı düşünülür ki arabaya motor yaptırsan 6-7 bin tl para gider bunun 1000TL sini adam işcilik alır bunuda sonuna kadar hak ediyor.
Sanayi de dükkan sahibi bir yakınım var , salak mıyım okuyayım ayda 35 bin kazanıyorum demişti. Kaporta boya falan yapıyor. İşi bilen GERÇEK usta hakikaten deli para kazanıyor bu işte.

Bende bir hikaye alıntılayayım

"jinekologun biri ‘lanet olsun’ der ve doktorluğu bırakır. arabalara merakı vardır.
niyeti araba tamircisi olmaktır. gider ve sendikanın sınavına girer. sonuçta 100 üzerinden 150 alıp gecer.
bunun üzerine bir soruşturma açılır. müfettişler sınav hocasına sorarlar,
– "bu iş nasıl oldu" diye..
hoca :
– ‘valla, yağı değiştir dedim, değiştirdi. filtreyi değiştir dedim, degiştirdi. bujileri temizle dedim, temizledi.‘
müfettiş :
– ‘iyi de neden 100 degil de 150?‘
hoca :
– ‘bunların hepsini arabanın egzoz deliğinden yaptı!’"

:coffee:

Son düzenleme:
Yukarı Alt