1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Tam anlamıyla eski Knight Online tadını veriyor.


 1. Botars

  Botars rank8

  Kayıt:
  15 Haziran 2014
  Mesajlar:
  6
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  1

  Dünya genelinde yıllardır, binlerce hatta milyonlarca oyuncunun gönlünde taht kurmuş MMORPG oyun Knight Online, eski özelliklerini ve kalitesini yitirse’de Knight Online’ın belki’de en iyi PVP serveri olan Sexy Ko, tam anlamıyla eski Knight Online tadını veriyor.


  Uzun zaman önce kapanan Sexy Ko serverinin oyuncuları, Sexy Ko gibi bir server arayışına girmişlerdi ki bu arayışın sonucunda buldukları her PVP serverin zevki Sexy Ko gibi olmamıştı. Ta ki bu güne kadar, Sexy Ko şimdi yeniden aktif!


  Henüz beta sürecinde olan (Beta açılış tarihi: 20.09.2015) Sexy Ko, şimdiden yüzlerce Knight Online oyuncusunu ağırlıyor. Ayrıca kapanan eski Sexy Ko’yu siz oyuncularımıza aratmayacağımıza dair söz veriyoruz! oyundaki her eklemeyi tecrübe sahibi ekibimiz hiç bir yerden yapmayarak yani kopyala - yapıştır veya başkalarından al-düzenle ve yapıştır sistemini kullanmayarak geliştirdi ve beta sürecinden sonra siz oyuncularımız için sunulmaya hazırlanıyor.


  Sexy Ko’da bulunan tüm eski özelliklerin, gitmemesinin yanında son zamanlarda tüm Knight Online oyuncuları tarafından sıkça kullanılan ve sevilen 20xx dosya dağıtıcının yani client’inin getirdiği bir çok özellik yine Sexy Ko’da barındırılıyor.


  Sexy Ko, oyunculara sürekli güncel ve yeniliğe açık bir pvp server hizmeti verecek. Böylece oyundan hiç sıkılmayacaksınız ve zaman kaybı hissine kapılmayacaksınız. Her ay tüm hesaplara hediyeler verilecek ve sürekli olarak etkinlikler düzenlenecek. Düzenlenen etkinliklerin geneli büyük çaplı olacak ve ödüllerin değerleri küçük olmayacak. Böylece Sexy Ko oyuncuları oyuna ayırdıkları zamanın karşılığını alacaklar.


  Sexy Ko oyuncuları için tam donanımlı bir sitemiz var! aktif oyuncu sayısı, tam zamanlı sunucu saati, yapılan etkinliklere özel bilgilendirme sayfası, sıralama ve daha fazlası Sexy Ko web sitesinde. Yine indirme ve kayıt işlemlerinizi web sitemiz üzerinden yapabilirsiniz.


  http://www.sexy-ko.com/


  Siz oyuncularımıza en iyi hizmeti verebilmek için forum bölümümüzü aktif hale getirdik. Forum bölümümüzde karşılaştığınız sorun ve hataları anında çözebilecek ve isteklerinizi belirtebileceksiniz. Sexy Ko forum bölümüne aşağıdaki adresten ulaşabilirsiniz.


  Sexy-KO Knight Online 2069 PVP Server