1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Tales Of Pirates Online


 1. HuseyinKaya

  HuseyinKaya rank8

  Kayıt:
  12 Mart 2010
  Mesajlar:
  279
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  ÖğReNcİyİz MoRuk xD
  Şehir:
  sevişelimmi

  oynumuz 3D görüntü kalitesinde korsanlık yaparak denizde Kasarak veya karada kasarak bunlardan ibaret bir oyundur.

  CLASSLAR

  1.basic classlar(level 10 nda)
  a.swordsman:tek kılıç ve kalkan kullanımı+skilleri+giysileri
  b.hunter: ok ve yay+skilleri+giysileri
  c.herbalist:asa+skilleri+giysileri(bitki üzerine kurulu bir class)
  d.explorer:level 1 de aldığımız bıçağın gelişmişeri+skilleri+giysileri
  2.advanced classlar(level 40 ta)
  a.swordsman olursanız ilerideki advanced classınız: crusader
  b.hunter olursanız: shupshooter
  c.herbalist olursanız 2 tür seçebilirsiniz:1.cleric 2.seal master
  d.explorer olursanız: voyager

  detaylı bilgileri aşağıdaki class seçiminde göstericeğim.

  KARAKTERLER

  AMİ

  isim:ami
  female bir karakter
  karakterin özellikleri bayağı iyidir.Level 10 olduğunda seçebileceği classlar:
  basic classlar:herbalist,explorer
  advanced:seal master,cleric,voyager

  PYHLLİS

  isim:pyhllis
  feamle bi karakter
  karakterin amiye göre daha iyidir.level 10 da ki seçebileceği classlar:
  basic classlar:hunter,explorer,herbalist
  advanced classlar:shupshooter,voyager,seal master,cleric

  LANCE

  isim:lance
  male bir karakter.amiden iyi ama pyhllisin özellikleriyle hemen hemen aynıdır.
  classlar:
  basic classları:swordsman,hunter,explorer
  advanced classlar:crusader,shupshooter,voyager

  CARSİSE

  isim:carsise
  male bir karakter.sadece bir classı wardır.
  basic class:swordsman
  advanced class:swordsman olduğu için crusaader olması gerekirken bu champion olur.

  Class seçimindeki detaylar:

  swordman:sadece kılıçla ilerler 40 levelde lanceyseniz crusader olup 2 kılıç alabilirsiniz.carsiseyseniz yine kılıç ama dev gibi bir kılıç alırsınız veya iki kılıç.masteri argent city deki peterdan alırsınız.
  herbalist:tek başına kasamaz skilleri pasiftir atack skilleri çok düşüktür kasmakta zorluk çekersiniz.tek başınıza zor kasarsınız.shaiyan citydeki barron dan alırsınız.
  hunter:okla gidersiniz rakibi uzaktan vurduğu için iyidir ve vuruş gücü yüksektir.tavsiye ederim.icicle cityde ama tam kim bilmiyorum oyundan bakarsınız.
  explorer:tek bıçakla gidersiniz.sadece mana yani skille dayalıdır.bıçağın vuruş gücü azda olsa skilleri sayesinde en yüksek vuran classdır.çünkü bir level 21 iseniz level 19luk bi yaratığa yıldırım skiliyle rahatlıkla tek vuruşta öldürebilirsiniz.çünkü vuruş gücü yaratığa göre değişir fakat en düşüğü 491 gibidir.masteri argent citydeki little danieldir.  OYUNA BAŞLAYABİLİRİZ.

  önce oyunumuzu kurduk daha sonra pacthleri uptade ediyoruz ve enter gameye basıp başlıyoruz.tek bölüm olan dreama tıklıyoruz.ve içindeki serverlardan birini seçiyoruz yalnız dreamın içindeki servlerın hepsinde farklısınızdır.yani birinde 30 levelseniz öbüründe o karakteri göremessiniz.server seçtikten sonra create tıklıyoruz.ve 4 karater war.bunlardan birini seçip next diyoruz.daha sonra saçını ve gözünü ayrıca ismimizi yazmamızı istiyor.yazıp geçiyoruz.ve karaktere çift tıklayarak başlayalım size 3 şehir war hangi classı beyeniyorsanız o classın masterinin olduğu yeri seçin ki class seçerken görevleri ondan alıp o şehirde yapmanız gerekir.

  karakterimizi yaptıkkk şimdi başlayalım.şehirdeyiz newbie guide ile konuşun görev çıkacaktır complete dediğiniz zaman 2 level olursunuz.level 5 e kadar newbiedeki görevleri yapın her görevde bir level atlarsınız.ama level 5 e kadar.sonra kasmaya çıkın yalnız bir uyarı yapıyım sakın size verilen sarı renkli kutuyu satmayın çünkü o size her 5 levelde örneğin level 15 level 20 level 25 gibi...size classınızın ve sizin levelize göre silah ve giysi verir.satarsanız npcden parayla alırsınız.satmayın beleşe ordan giyin.

  CLAss seçerken kolayca seçersiniz.önce level 9 olmak lazım.level 9da başlarsınız seçmeye.level 9 da gidin hangi classı istiyorsanız masterine gidip size vereceği görevleri yapın en fazla 3-4 görev vericektir.o görevlerden sonra size classın gerekli eşyalarını ve 1. skill kitabınızı vericektir.her kitapta bir skill geri kalan skilleri siz alıcaksın mecbur.daha sonra böylece devam edersiniz.kasarak level 15 olduğunuzda oyunun asıl amacı korsanlığa başlayabilirsiniz.15 te gidip şehrinizin buildcisine kıyıdadır zaten o.gemiler falan vardır.ordan gidip paranızla gemi yaptırın.ve daha sonra gelen kitabı az ilerdieki kadınla konusaşarak binebilirsiniz.inmek için aynı yerdeki yuvarlağa gelin inersiniz.classın masterinin verdiğin classtan sonraki görevleri yapmaya çalışın çünkü level 40 ta advansed classınızı seçiceksiniz.

  explorer için bir uyarı:explorer olursanız size baştaki büyü yapmak için coral gereklidir.görevlerden sonra alırısınız bir tane ama sonra kendinizin alması gerekir.gidip argent citynin dışındaki büyük ormanda CORAL isimli adam alın bir tanesi 100 enerjidir.ve her skillde 3 enerji azalır ayrıca onu bıçağın solundaki buşluğa bırakın büyü yapmak için bittiği zaman büyü kullanmaz ve gider yeni coral alırsınız ama skille göre coral değişir.bunuda skillin detayında görebilirsiniz.
  BU RESMİ SİTE:http://top.igg.com/

  BURDANDA OYUNU İNDİREBİLRSİNİZ:http://top.igg.com/download.php
   
 2. HuseyinKaya

  HuseyinKaya rank8

  Kayıt:
  12 Mart 2010
  Mesajlar:
  279
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  ÖğReNcİyİz MoRuk xD
  Şehir:
  sevişelimmi

  arkadaşlar bu oyun benim ilk online oyunum ve 1 yıl kadar hiç bıkmadan bu oyunu oynadım.efekt bakımından çizgi filmi andırıyor ama iyi bi online oyun oyuncusu için süper eğlenceli bir oyundur.Bu oyun Türkiyede fazla oynana bir oyun değildir ama oyunun karlı bir Türk ama şu an askerde :)