Takımı
Besiktas
Staffı al, üzerindeki herşeyi boşalt sadece elixir, powder ve silah kalsın. yanına elixir acc ve düşük level bir aksesuar al. Janganda en kuytu yere git. İlk önce silaha lucky bas, ardından aksesuarı yak. Yandığında buffları, devil ve zerki bas ve staff a +8 dene. Tutarsa 1-2 gün sonra aynı taktikle +9 dene.

Alchemy ' nin şans ile uzaktan yakından alakası yoktur. Eğer alakası olsaydı +1 denerken silah patlardı :muck:

taktik belli ilk silaha 2 tane luck bas ondan sonra 4-5-6-7-8 gibi itemlerin varsa ihtiyacın olmayan yakıcaksın bunlardan biri yoksa en çok hangi elxirin varsa mesela acc git bi takı al luck powder al yak paso ondan sonra yapıştır asıl basıcan silaha.
Bulunman gereken ortam herhangi bir town ısıs bi yer hiç bir playerın olmadığı ve + basarken dönüyor ya o kasıt olmucak kaymak gibi kayacak :D ben hep böle yapıyorum +5+6+7 kolay basılıyor :).
sinir olucan olay yakmaya çalıştığın item 7-8 oluyor bazen :D kıl oluyorum :D bi keresinde talismana +4den 7 e bastım :D

Kardeşim Benim Tercihim Dolu Alanlarda Basmak Alex North Semer Kapı VS Yani + Basarken Az Donuyormuş Gibi Olucak .. Çok + Bastım Ben Böyle (Geçmezse Mesul Değilim Ama Denemeye Değer Ben Bastım .. )

Yukarı Alt