az önce bu üyeliğimin neden banlandığını sordum hiçbirşey nedensiz olmaz , bu üyeliğinizle devam edebilirsiniz diye saçma bi cevap vede başlığı kilitleyerek cevap vermem engellendi ama bir babayiğit çıkıp neden banladığımızı söylemedi**

person demiş ki:
az önce bu üyeliğimin neden banlandığını sordum hiçbirşey nedensiz olmaz , bu üyeliğinizle devam edebilirsiniz diye saçma bi cevap vede başlığı kilitleyerek cevap vermem engellendi ama bir babayiğit çıkıp neden banladığımızı söylemedi**
Nedenini söylemek zorunda değiliz :thumbsup:

hmzsnmz demiş ki:
person demiş ki:
az önce bu üyeliğimin neden banlandığını sordum hiçbirşey nedensiz olmaz , bu üyeliğinizle devamedebilirsiniz diye saçma bi cevap vede başlığı kilitleyerek cevap vermem engellendi ama bir babayiğit çıkıp neden banladığımızı söylemedi**
Nedenini söylemek zorunda değiliz :thumbsup:
ama öğrenmek istemem ve neden olduğunu anlamam en doğal hakkım diye düşünüyorum ve bu durumda olan birkaç kişi daha gördüm hep aynı hikayee

person demiş ki:
ama öğrenmek istemem ve neden olduğunu anlamam en doğal hakkım diye düşünüyorum ve bu durumda olan birkaç kişi daha gördüm hep aynı hikayee
Bak sende diyorsun hep aynı diye. Demek ki bir bildiğimiz var ki söylemiyoruz. Bak bu sefer kilitlemedim de rahat rahat ÖZGÜR ÖZGÜR konuş diye.

hmzsnmz demiş ki:
person demiş ki:
Bak sende diyorsun hep aynı diye. Demek ki bir bildiğimiz var ki söylemiyoruz. Bak bu sefer kilitlemedim de rahat rahat ÖZGÜR ÖZGÜR konuş diye.
dediğim dedik çaldığım düdük diyorsun ; lanet olsun

Yahu bak sen ki geçmişte bir konuda bir görüş sunup sonra fake üyelik açıp kendi kendini destekleyen insansın. Şükret ki seni kaale alıp cevap veriyorum daha fazla uzatma . Yoksa bu üyeliğinden de olacaksın.

Yukarı Alt