EmmaW

image code geliyor e-okulda^^
bende baktımda benim notlarda vasat ama ingilicenin son sınavından 64 almışım sevindirik oldum ^^

Ya meb eokula giremiyorum ben.Resim doğrulama x işareti çıkıyor(arada birde kırmızı nokta)sonra resme bak diyorum:Hata Kaynağı: e-Okul
Hata Açıklaması:

Bu hata geçici bir hata olabilir. Bu nedenle yapmak istediğiniz işlemi bir süre sonra tekrar deneyiniz. Ayrıca hataya ait bilgiler İlsis Merkez Yöneticisine iletilmiştir.
Hata ile en kısa zamanda ilgilenilecektir.
e-Okul Teknik Destek

bunu yazıyor niye ya?

Gameworld demiş ki:
- Resim Silinmiş.
83,3 1.7 puanla kaybediyorum 85 olması gerek şu şeytanın bacağını kıramadım gitti liseye başladığımdan beri hep teşekkür bir kere takdir alamadım (aslında düzde geçmedim ama) tüm umutlarım edebiyatta sözlüleri yazmamış yüksek sözlü verirse kurtarır beni ama nerde bende o şans notlar 11.sınıf
Usta bu resim fakemi banamı öyle çünkü hem inkılap hemde tarih aynı anda nasıl okutuluyor ?

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Gameworld

Bilgiliyim
Presence demiş ki:
Gameworld demiş ki:
- Resim Silinmiş.
83,3 1.7 puanla kaybediyorum 85 olması gerek şu şeytanın bacağını kıramadım gitti liseye başladığımdan beri hep teşekkür bir kere takdir alamadım (aslında düzde geçmedim ama) tüm umutlarım edebiyatta sözlüleri yazmamış yüksek sözlü verirse kurtarır beni ama nerde bende o şans notlar 11.sınıf
Usta bu resim fakemi banamı öyle çünkü hem inkılap hemde tarih aynı anda nasıl okutuluyor ?
Bizde 3 adet tarih var sözelci olduğumuz için tarih orta asyadan başlar inkılap tarihi 1.Dünya savaşından çağdaş türk tarihide son 100 yıllık dönemi alır böyle daha güzel hayatımda bir tarih sorusu bile kaçırmam asla 8) Müfredatı incelersen görürsün :muck:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt