Burda size tecrübelerimle elimden geldiğince takas inceliklerini anlatıcam aklıma gelenleri yazıcam aklıma gelmeyenleride siz yazarsanız konumuz büyür gelişir bizde sizlere daha çok yardımcı olmuş oluruz :wink1:

Bu Konuyu açma nedenimin amacı hergün forumda dolaşırken bi sürü kişiyi görüyorum ve bunu en aza indirmek için uraşıcam...
Size Tavsiyem hiç bunlarla uramayın direk gidin okan abiye 15TL aracılık parası yatırın gönül rahatlığıyla takasınızı edin eğer ben param yok 15Tl yatıramam diosanız bu konuyu okumanızda fayda var!

ANLATIMA BAŞLAYALIM

1)Çarınızı takas ederken çara girmesini beklemek istemiyorsanız çar varmı die bakmak içinde bi yol war ilk olarak silkroadın sitesine girin giriş(takas ediceğiniz çarın acc siyle) yapın giriş yapdıkdan sonra sol tarafdaki ''support'' yazan yere tıklayın ordan ''Bug Report'' u seçin bug reportu seçdikden sonra karşınıza ''Bug Report Submıssıon'' die bi buton gelecek ordan ona tıklayın karşınıza serverler gelicek çar hangi serverde ise onuda seçin serverlerin yazdığı yerin yan tarafında çarın adı yazması gerekior eğer orda hiç birşey yazmıorsa çar yokdur eğer bir çar yazıosa mesela WilD_FucckeR aynı adı rev6 dan yazı lwline bakın^^

2)Çarı Takas Ettiniz ama çarda verifactition war adam size msnini verdi ama joymax şifre değiştirme kodu bi türlü msne gelmior bunun sebebi o msne gelen postaları başka msne aktarmışdır eğer böle bişey yapmışsa gelen kutusu bölümünü atığınızda direk yukarda size bi not gösterirler yazarki bu msne gelen postalar başka bir msne aktarlıor die onu tıklayın ve aktarılmasın ı seçin ondan sonra postalar artık sizin msnize gelcektir^^

3)Çarı takas ettiniz ama çarda verifactition war vede adam msnin gizlisini vermedi gizlisiz msn şifresini değiştirme yoluda var msn gelen kutusuna girin seçenekleri seçin paralomu değiştirden eski şifreyi vede yeni şifreyi yazın gizlisizde msniniz değişir^^

Aklıma gelenler bunlar bazılarınıza saçma gelebilir ama bunları bilmeyenler vardır die düşündüm...

Saygılarımla...

Takımı
Besiktas
Geçen gün charım çalındı dedin sonra bu konu şüphelendirdi beni doğrusu. :think:

Siteye girmek için zaten id pw istiyo adam sana id pw verdimi site yerine oyuna girer bakarsın tabi onun siteden bakmasını istiyosan oyundan cıkmaman lazım

SweeTChieF demiş ki:
_By_DaDaSsS_ demiş ki:
SweeTChieF demiş ki:
Geçen gün charım çalındı dedin sonra bu konu şüphelendirdi beni doğrusu. :think:

Belki adam kendi tecrübesinden yararlanamıyor. cool2:
Ne alaka , bunları biliyorsan zaten yararlanırsın yapmak anlatmaktan daha kolaydır. ^^
hacı gene yardın kafamı kaç kere anlatıcam sana ben adama sadece ıd pw mi verdim gizliyi vss.. vermedimm istemiosan bakmaya bilirsin konuma :S

arkadaşlar boşuna uraşdım galiba bidaha uraşmaya deymez ben bi yararım dokunsun die yazdım sweet sende her açdığım konuya muhalefet olmak istiosan sana özel konular açıyım hacım ^^

Takımı
Besiktas
WilD_FucckeR demiş ki:
arkadaşlar boşuna uraşdım galiba bidaha uraşmaya deymez ben bi yararım dokunsun die yazdım sweet sende her açdığım konuya muhalefet olmak istiosan sana özel konular açıyım hacım ^^
Ben suçluyu aruyorum canım yarası olan gocunur der kaçarım. Takipteyim. :wink1: :byes:

SweeTChieF demiş ki:
WilD_FucckeR demiş ki:
Ben suçluyu aruyorum canım yarası olan gocunur der kaçarım. Takipteyim. :wink1: :byes:
eet kesin öledir yarası olan gocunur :sfff:

wild fuccker sen kimseye aldırmadan topiclere devam yaptığın konuların gerçekten bazı arkadaşlarımızın işine yarıcağını düşünüyorum eline sağlık :thumbsup:

Server
Assos
Takımı
Besiktas
WilD_FucckeR demiş ki:
3)Çarı takas ettiniz ama çarda verifactition war vede adam msnin gizlisini vermedi gizlisiz msn şifresini değiştirme yoluda var msn gelen kutusuna girin seçenekleri seçin paralomu değiştirden eski şifreyi vede yeni şifreyi yazın gizlisizde msniniz değişir^^
Şimdi sen dediğin yerden msn şifre değiştirdin ama adamda gizli yanıt var tekrar değiştirebilir yani şifreyi .. Pek sağlıklı yöntemler olduğunu söyleyemeyeceğim ..

adam belki çaldırdıktan sonra birdaha kimsenin çarı çalınmasın die kısa bie araştırma yapıp öğrenmiştir ve bu topic i hazırlamıştır arkadaşlar herşeyin arkasında bi kötülük aramayın adam bir topic hazırladı die bu kadar üstüne düşülmez :thumbsup:

Yukarı Alt