İsroda 52+ avrupa çarla takas edilmek istenmektedir.......elinde 80+5 leri var itemleri çok ii blueler fazlasıyla var.kimse ile bir derdi yoktur.sağlam çardır.çarın adı zzxM4Nxzz
Uniqler
Tiger girl 4 uri 8 isy 5 lord ve shaitan yokk

msn:[email protected] ss leri msn de gösteririm isterseniz.....

ACELE TARAFINDAN OLSUN

acil olur tabi ECSRO kapandı şimdi kıme kazıklasam charı dıye dusunuyonuz bekleyın beyler ecsro acılsın takas yapan ondan sonra yapsın

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
@MrFeDai
Fazla ileri gitmeye başladın. Yorumlarına dikkat et. Topic gerekli yere tarafımca taşınmıştır.

Wax Whine demiş ki:
@MrFeDai
Fazla ileri gitmeye başladın. Yorumlarına dikkat et. Topic gerekli yere tarafımca taşınmıştır.
ben mı ılerı gıttım yoksa senmı sebepsız yere actığım konuları kapattın neden bı gerekce goster tamam deyım eğer benım konuyu gereksız konu sayıyorsan şöyle bir private bölümü ana sayfasına bak derım kac tane gereksız konu yanı bısey soyleyımmı ınsanlar ne kadar rütbe yükseltirse okadar havalanıyorlar.

Bana bak kardeşim sen kimsin ya başkalarının açtıgı topiklere karışıyon sanane lan mal herif herkeze ayak bağı oluyon bizim işimize karışma yorumlarınıda kendi açtıgın topiklere sakla yok
neden takas etmişmişiz ecsro kapalıda ondan millete kazıklıcakmışız bana bak olum ben
ZzXLegendxZZ bir derdin varsa gel benle paylaş yoksada özür iletini bu sayfaya yaz tamammı msn mailto:[email protected] seni burda bekliom gel gel
Hee tatlı tatlı çözelim dersende bu sayfayada benim sayfamada özür iletisi yaz kötü yolla nasıl çözülür bende biliom

thedark demiş ki:
Bana bak kardeşim sen kimsin ya başkalarının açtıgı topiklere karışıyon sanane lan mal herif herkeze ayak bağı oluyon bizim işimize karışma yorumlarınıda kendi açtıgın topiklere sakla yok
neden takas etmişmişiz ecsro kapalıda ondan millete kazıklıcakmışız bana bak olum ben
ZzXLegendxZZ bir derdin varsa gel benle paylaş yoksada özür iletini bu sayfaya yaz tamammı msn mailto:[email protected] seni burda bekliom gel gel
Hee tatlı tatlı çözelim dersende bu sayfayada benim sayfamada özür iletisi yaz kötü yolla nasıl çözülür bende biliom
amasya suluova yeni mahalle paşa sokak no21 gel dıer yollardan cozelım klavıe delıkanlısı aptal

MrFeDai demiş ki:
thedark demiş ki:
amasya suluova yeni mahalle paşa sokak no21 gel dıer yollardan cozelım klavıe delıkanlısı aptal

Kimsin sen ya bide utanmadan adres veriyon.Kimsenin yazıdğı msja karışma herkesin msjı kendine yorumlarını kendine sakla,ha eğer alacaksan çarı yaz msjını boş boş laflar etme.Bak yazdında noldu eline bişey mi geçti.

darkonder

Öğretiyorum
beyler sakın bıraz neyse konuya dewam bak kardesım elımde suan 43 lvl skıller full max 32k sp olan bı char ısro da server uranus ustunde guild 2 lvl %400 char super kendım ıcın yapmıstım ama ecsro acılınca vazgectım sımdı takas yapıcam ecsrodakı charının nıckını bıdess atarsan olur ama takas yapılırken mod veya sozluk yazarı olucak ıstersen ederız edıceksen mailto:[email protected] msn adresım eklersın

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
MrFeDai demiş ki:
Wax Whine demiş ki:
@MrFeDai
ben mı ılerı gıttım yoksa senmı sebepsız yere actığım konuları kapattın neden bı gerekce goster tamam deyım eğer benım konuyu gereksız konu sayıyorsan şöyle bir private bölümü ana sayfasına bak derım kac tane gereksız konu yanı bısey soyleyımmı ınsanlar ne kadar rütbe yükseltirse okadar havalanıyorlar.
Rütbe arttıkça havalanıyoruz? Biz mi havalanıyoruz siz mi fazla ileri gidiyorsunuz? Ulan başlarım sizin rütbenize be. Post kasmak için kuduruyorsunuz. Sonra suçlu ben oluyorum. Sebepsiz yere kapatmışım konularını. Orda sabit başlıklar boşuna açılmadı. Süs için değil yani. Orada cümlenize uyarı vermem gerekiyordu. Bense aptal giöi göz ardı ettim. viewtopic.php?f=245&t=86261 Burada ne yazıyor? Ben kaç kez sözlü uyarı yapmışım. Sen hala bana ne söylüyorsun. Biz burada kimsenin hakkını da yemedik. Yazık...

darkonder

Öğretiyorum
Wax Whine demiş ki:
MrFeDai demiş ki:
Wax Whine demiş ki:
@MrFeDai
Rütbe arttıkça havalanıyoruz? Biz mi havalanıyoruz siz mi fazla ileri gidiyorsunuz? Ulan başlarım sizin rütbenize be. Post kasmak için kuduruyorsunuz. Sonra suçlu ben oluyorum. Sebepsiz yere kapatmışım konularını. Orda sabit başlıklar boşuna açılmadı. Süs için değil yani. Orada cümlenize uyarı vermem gerekiyordu. Bense aptal giöi göz ardı ettim. viewtopic.php?f=245&t=86261 Burada ne yazıyor? Ben kaç kez sözlü uyarı yapmışım. Sen hala bana ne söylüyorsun. Biz burada kimsenin hakkını da yemedik. Yazık...
haklısın hacım sana katılıyorum

bunun katılıcak neresi var ben ZzXLegendxZZ adındaki exl üyeliğimi bunun yüzünden kaybettim kimin haklı oldugu belli herif herkesin açtıgı sayfasına yorum yapıo hadi saolsun okadarda yazıoda sen karışma işimize takas ediceksen yaz etmiceksen karısma İnş bu yazdııgmıda görün Yetkili birisi bu yazdıgımı görürse LÜTFEN BU ÜYELİĞİ BANLAMAYIN BU BENİM DEİL Bİ ARKIMIN
TEŞEKKÜRLER BANA KATILAN ARKADAŞLARIM İÇİN
NOT: EVİNİN ADRESİ ÇOK DOĞRUYMUŞ FEDAİ :d

Yukarı Alt