TurKKillS

Buralıyım
Takımı
Galatasaray
Galatasaray'da kaptan Arda Turan tam anlamıyla travma geçiriyor.

Antalyaspor maçıyla birlikte aylar sonra ilk 11'de sahaya çıkan ancak ıslıklı tepkilerle karşılaşan futbolcunun; gidiş yolculuğundaki gibi dönüş sırasında da küfürlü protestolara maruz kalması bardağı taşırdı. Yaşadıkları nedeniyle isyan bayrağını çeker hale gelen Arda'nın yakın çevresine, "Mücadele edecek ne gücüm, ne de moralim kaldı" şeklinde serzenişte bulunduğu ve "Şartlar el verse hemen giderim. Artık dayanamıyorum. Ben de insanım" dediği öğrenildi.

'SANA YAKIŞAN SAVAŞMAKTIR'

Yaşadığı moral bozukluğu nedeniyle bu hafta oynanacak olan Trabzonspor karşısında forma giymek istemeyen Arda'nın, bu talebini teknik direktör Bülent Ünder'e ilettiği konuşuluyor. "Sen benim için de Galatasaray için de çok değerlisin. Bunu kendin de biliyorsun. Kötü bir dönem geçiriyoruz. Böyle bir zamanda sana yakışan bırakıp gitmek değil, kalıp savaşmaktır" diyen Ünder'in yıldız futbolcuyu motive etmek için elinden gelen çabayı gösterdiği ve bu karşılaşmaya psikolojik olarak hazır hale getirmeye çalıştığı ifade edildi.

GENÇLER BAKLİYOR AMA !

Sarı-kırmızılı takımda genç futbolcular şans bekliyor. Özellikle Tugay'ın çok yakından ilgilendiği gençler, oynamak için kendileri gibi altyapıdan yetişen teknik direktör Bülent Ünder'in gözünün içine bakıyorlar. Ancak düşme tehlikesi yüzünden Ünder'in birkaç hafta daha genç isimlere şans vermeyi düşünmediği biliniyor.

Yukarı Alt