lnTerpoL

Bilgiliyim
105 LV wizard nick : InTerpoL
104 LV warior nick : lnTerpoL
104 LV wizard nick : XxPiT10xX

Evet buraya kadar sabırla kastığımız en gözde 3 charımız bunlar. 104 wizard dün soyuldu nasıl olduğunu anlamadığımız bi şekilde.Hemen ertesinde bu sabaha karşı wizard InTerpoLde yarım saat offline bulundum o sürede yine büyük ihtimal aynı kişi InTerpoL'e girip elindeki 101+10 silahın yakmış.Serverin en sağlam staff'ıydı.Yakın çevrem en büyük şüphe -ki başkasının şifrelerimizi bilmemesi en büyük şüphe olmaktan çıkarıp tek şüphe olmaya yöneltiyor.Neyse arkadaşlar kısacası;
105 LV wizard (FB SET + FUR DRESS AVATAR+HAT) : 60 TL
104 LV warior (Orta halli bir set):45TL
104 LV wizard (Soyuk olarak satılcaktır.) :40TL
2 charı birden alana 10 TL gibi bir indirim uygulayabilirim.Daha fazla fiyat düşürmek isteyenler asla benle iletişime geçmesin güven konusuna gelince kimse ilk başta id-pw alırım diye düşünmesin vermem.Bilen bilir parayı yollayıp charı alır.

- Resim Silinmiş.

Not: BU 3 CHAR ELITE SRODA HERHANGİ BİR SERVERDE 95+ CHARLARA TAKAS OLABİLİR.

İletişim : Pm atın ben size uygun gelirse gerekli adresleri vereceğim.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Öncelikle yaşadigin olaylardan dolayi üzüntümü belirtmek istiyorum Oyunda seni görmek güzeldi ama bu işler başina gelmeseydi daha iyi olurdu nasip karakterlerine talibim

IPehlivanI & GodFather
iletişim
mailto:[email protected]

arkadaşım eğer kabul edersen soyulan charına npc set ve eline staff al sana elitesro2 de 91 lwl wizz bard veriyim skilleri biraz kötü ama düzelir bard 70de wizz 90 da düşünürsen özel mesaj at ... kolay gelsin

esro 3 de 97 wiz bard var biraz farma ihtiyacı var bide charın üstünde hiçbirşey yok ilgilenirsen pm

Yukarı Alt