arkadaşlar Taiwan SRO kurdum kullanıcı adı da aldım.
oyun açılıyor server seçiyorum, kullanıcı adı ve password giriyorum yanlış password diyor, 3 defa deneyince de DC oluyor. ancak password ve kullanıcı adı doğru, serverin sitesine kullanıcı adı ve şifremle girebildim, mailime de geldi, kullanıcı adi ve şifrem doğru ancak kaul etmiyor. ikinci bi kullanıcı adı ve şifre aldım yine aynı.
türkçe karakter kullanmadım.
lütfen yardım edin 2 gündür uğraşıyorum bi türlü giremedim oyuna.

bak kardeşim id ile pass port açıldıktan sonra siteye log in oluyon ama o hesabin onaylanması var onu yapmamışsın sen

CrimeIce demiş ki:
redseytans demiş ki:
lordcen demiş ki:
bak kardeşim id ile pass port açıldıktan sonra siteye log in oluyon ama o hesabin onaylanması var onu yapmamışsın sen
nasıl onaylayabilirim?
Sanirim msnye gelen mailde bir link var.oradan yapacaksın.

İndirdiğin linki paylaşır mısın?
inidrdiğim link bu:
http://www.extraloob.com/forums/viewtopic.php?f=314&t=128120
clindt indir kur, açınca update yapıyor, biraz uzun sürüyor, bu linkten indirdiğin sürüm 1.170 update ile verdiyon 1.192 oluyor.
daha sonra media.pk2 yi indirdim silkroad içerisine attım, tekrar versiyon düşüyor ve 1.191 oldu, açınca yine update yapıyor v1.192 oluyor artık ingilizce oldu açılıyor.
yukardaki linkte kurulumu üyelik alımını anlatıyor, ben son kısmı atlamışım, onaylama kısmı. mail geliyor ama mailde onaylamak için link yok.

lordcen demiş ki:
Lütfen yardım!!!!!!!!!!!!!!!!
oyunu yükledim, üyelik aldım ama oyuna giremiyorum yanlış password diyor. yukarda arkadaş onaylaman gerekli diyor, sanırım haklı ama nasıl yapabilirim?yardım pls!

http://www.extraloob.com/forums/viewtopic.php?f=314&t=128120&st=0&sk=t&sd=a sayfasında üyelik alımı anlatılıyor anacak en sondaki joyistiğe tıklama kısmına gelince joyistik resmigelmiyor.
- Resim Silinmiş.
hemen solda login var, ona tıklıyorum şifremi ve kullanıcı adımı giriyorum. aşağıdaki resimdeki gibi.
- Resim Silinmiş.
ama buradan nasıl onaylayacağım bilmiyorum.
ayrıca mailime de aşağıdaki yazı geldi, mailde onaylamak için link yok.
- Resim Silinmiş.

derdimi olabildiğince açık anlattım lütfen yardım edin.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Çözdüm arkadaşım olayı bek şimdi.Arkadaş doğru anlatmış sabit konudaki ama sistem değişmiş.şimdi sen o CID girdiğin sayfa geliyor.Orayı geçmek zorundasın.Orayı geçince pembe yazılı bir yer gelicek karşına.O yazının altında medusa resmi var.Oyun resmi olarak ona tıklayınca diğer sayfaya geçiyor.Bu şekilde ilerliyeceksin.

teşekür ederim, tamam, sorun çözüldü oyundayım 2 gün de ancak girebildim ama sonunda oyundayım.
tek tıkta giriyor.
M ile başlayan serverdayım.
kullanıcı adım
truthfulTURK, XBOW açtım,
yeni başladım, beraber kasmak isteyen arkadaşlar adımı eklesin pls.

BlueLight demiş ki:
arkadaslar bn bu oyunu nerden ındıre bılıtım
inidrdiğim link bu:
viewtopic.php?f=314&t=128120
clindt indir kur, açınca update yapıyor, biraz uzun sürüyor, bu linkten indirdiğin sürüm 1.170 update ile verdiyon 1.192 oluyor.
daha sonra media.pk2 yi indirdim silkroad içerisine attım, tekrar versiyon düşüyor ve 1.191 oldu, açınca yine update yapıyor v1.192 oluyor artık ingilizce oldu açılıyor.
yukardaki linkte kurulumu üyelik alımını anlatıyor, ben son kısmı atlamışım, onaylama kısmı. mail geliyor ama mailde onaylamak için link yok

Yukarı Alt