Char ismi: T_Victoria_R
Char level: 120
Char Fiyati : 650 TL
Char European chardir.
Stat pointlerini Str 3:0 Int olarak dagitmistir

Charin simdiye kadar acmis oldugu skiller :

Warlock
Rogue

Char itemlerle satilacaktir

Charin ustundeki Gold miktari: 200.000.000

Charin ustundeki Set: Light Armor

Itemlarin ozellikleri:

Silah : Lvl 101 + 12 Dagger Silahin ozellikleri : Full blue %100-yüzdeler yüksek
Kalkan : 101 + 5 kalkan. Kalkanin ozellikleri : Full blue %100-yüzdeler yüksek
Hood ( Kafa ) : 101 + 3 kafalik. Parcanin ozellikleri : Full blue %100-yüzdeler yüksek
Chest ( Govde ) : 101 + 4 zirh. Parcanin ozellikleri : Full blue %100-yüzdeler yüksek
Shell ( Omuz ) : 101 + 1 omuzluk. Parcanin ozellikleri : Full blue %100-yüzdeler yüksek
Shorts ( Bel ) : 101 + 5 pantalon. Parcanin ozellikleri : Full blue %100-yüzdeler yüksek
Gloves ( Eldiven ) : 101 + 4 eldiven. Parcanin ozellikleri : Full blue %100-yüzdeler yüksek
Shoes ( Ayakkabi ) : 101 + 5 ayakkabi. Parcanin ozellikleri : Full blue %100-yüzdeler yüksek

Chardan goruntuler, saticinin char hakkinda eklemek istedikleri :
}}}}}}}}}}}}DETAY{{{{{{{{{{{{{{
*Char Ucuza veriliyor..Silkroad oynamıs bir kisi bunu farkeder..Char asıl degeri en az 1200 dür..Resim vs bakınca zaten anlarsınız 650TL ye verilicektir..(Char Sahibi vefat ettigi icin)
*Charda 3 Yıllık Pet bulunmaktadır..
*Devil Normal Devildir..
*Charın Tüm yan charı(3 char her charda 1.5 banka zerk Fulldür)..
*Charın 4 bankası Full Zerk doludur..1 bankasında Full pet bulunmaktadır..
*Charda JOP SET Thief'tir..Full Common Full Blue Settir..
*Charın Seti 13DG Full Legend(Full Blue) seklindedir..Admiral Full Dress Set bulunmaktadır..
*Weapon olarak ise Warlock Rod:+3 13DG Legend-Kalkan 13DG Rare+5 dir..
*''Dagger 13DG +12 dir..''
*Char Full Str statlıdır..Temizdir..Saydıklarımın eksigi Yok fazlası Vardır..
*Char PAGE 3 Mevcuttur...(Resim vs A'dan Z'ye m-a-x-i-g-a-m-e.de mevcuttur konu bakınız..)
SS: http://i.hizliresim.com/Gn6ao7.jpg
Skyp ekleyin Konusalım:lenora.nora FULL JOP ! 11 ADET HEPSİ FB DİR !!

www.extraloob.com yönetim ekibi asla MSN adresi kullanmaz!

Uyari!
Sitemizi tercih ettiginiz için tesekkür ederiz. Extraloob yönetimi asla ve asla aracilik yapmamaktadir ! Lütfen yönetim üyesi olsa dahi aracilik yapacagiz diyenlere itibar etmeyiniz.Size birisi aracilik yapacagim diyorsa lütfen asagida ki konuyu okuyunuz ;
http://www.extraloob.com/forums/extraloob-com-yonetimi-kesinlikle-aracilik-yapmamaktadir-t285613.html

http://www.extraloob.com yönetim ekibi asla
MSN adresi kullanmaz!
Sitemiz adini kullanan msn adreslerine asla güvenmeyin.

Skyp lenora.nora Ekleyin konusalım... Veyahut [email protected] mesaj atın konusalım..Telefon vermiyorum(gereksiz insanlar aramasın diyerekten)..ciddiyseniz M_a_x_i_g_a_m_e aracılık ile alabılırsınız üyelik alın siteye giriş yapın % 100 GÜVENLİ alın..ikimiz icinde en iyisi olur..Mesajınıza bakıcam devamlı

Ayrıca M_a_x_i_g_a_m_e aracılık yazın google inceleyin o sekılde iki taraf icin cok rahat ve güvenli olucaktır..İsterseniz direk burdanda Konusabiliriz..Mesaj yolu ile veya özel Pm SKYP Devamlı acık skyp ile ulasın bana Konusalım... Skyp ID lenora.nora yazın cıkıcaktır..

Günceldir...xxx site ile aracılık diye gelmeyin..aracılık yapan en büyük site M_a_x_i_g_a_m_e dir iki taraf icinde %100 ve menunniyetli olur..Tesekkurler

Yukarı Alt