T0XlC demiş ki:
adamla knştuumda ilkten mısırlıyım dedi sonra arkadaşları sordurdum ve iki charımda oyundan ve ikisindede türk var

dostum buyuk gecmiş olsun o şerefsizler mısırlı galiba bu sabah academy numaralarına bakarken senın charınla adam academy acmıs we baslıgıda EGYTP idi :evil:

geçmiş olsun..

Öncelikle sorumlu biz değiliz ben yaklaşık 8aydır tbot kullanıyorum hiçbirşey olmadı

bilgisayarında virüs vardır yada yeni üyelerin koyduğu botu indirmişsindir.Onların üye olma amaçları belli zaten.Kendi güvenlğini düşünmessen sitenin ne gibi sorumluluğu olsun..

MUTLAKA DOSYALARI TARATIN VE MODLARIN VERDİĞİ LİNKLERDEN BOTU İNDİRİN..

yaz tatili geliyor tekrardan kasarsın :wink1:

Cok gecmis olsunlarimi sunarak baslayayim.

3 aydir elle kasiyorum. Ne aG bot nede T-bot beles veya baska birsey kullaniyorum. lvl 50 oldugumda Char im hacklendi. Ne no DC ne loader ne baska birsey. Hersey orijinal sitesinden.

Demek istedigim: Bilgisayarinda virüs varsa bu siteden kaynaklanan birsey degildir o. Sucu T- bota atma lütfen. Bende botsuz kasiyorum ama hacklendim ---Nasil???

Onun disinda bir programa koyabilecegin sey en fazla keylogger veya backdoor + trojan. Bunla kisi en fazla senin char inin sifresini calar, gizli sorunun cevabini degil. Vede gizli sorunun cevabini da degistiremezsin. Biri yeni bir acik bulmustur veya bilgisayarinda virüs vardir. Bilgisayarini bir tarat (http://www.trendmicro.com) sonra neyden hacklenmis onu yaz lütfen.

Ayrica: Intermnetten ne indirirsen indir hacklenme sansin vardir. Bu no DC client ta olsa windows update te olsa hacklenecegin varsa hacklenirsin kardesim. Sucu bilip bilmeden kimseye atma lütfen.

Tekrar gecmis olsunlarimi dilerim.

suç atma kardeşim charını başkası hacklemiştir bu sitede hele tombalacı nın koydugu tbotla alakası yok :S sen başka bişi den gitti charın oke :wink1:snn ki gittiyse biizmki nie gitmedi :S

hım.. ben bu olayı çözdüm sonuçta avast ötüosa backdoor diye birşey vardır..
yılbaşındaki 4 günlük beleş tbotta da böyle bir olay oldu 70lvldı hatırladığım adamlar beleş olduğu için charları soyuyorlar bu şekilde.. 65+ 90- leri.. geçmiş olsun..

T0XlC demiş ki:
geçenki tbot beleş olduğunda idirdim ve 2 charımıda kastırdımm 77 ve 69 lvl charlarımı fakat kullandıktan sonra 1 gün geçti aradan tbot biitikten 1 gün sonra pc mi hacklediler ve 2 chaırmda gitii şifrelerimi mail adreslerimi değiştirdiler ve şu an oyundalar utanmadan geziyolar ve herşeyin sorumlusu bu siteden indirdiğim tbottt
Ah be kardeşim. Bende ilk rumata loader 'ı kullandıgımda charım çalınmıştı. Ortalıgı katıp karıştırmıştım. Ama charı çalan kim. En yakın arkadaşım. Gerisini sen düşün işte (: Ayrıca Bedava T-Bot dosyası Orj sitedendi ^^

DarkSun_VI demiş ki:
T0XlC demiş ki:
geçenki tbot beleş olduğunda idirdim ve 2 charımıda kastırdımm 77 ve 69 lvl charlarımı fakat kullandıktan sonra 1 gün geçti aradan tbot biitikten 1 gün sonra pc mi hacklediler ve 2 chaırmda gitii şifrelerimi mail adreslerimi değiştirdiler ve şu an oyundalar utanmadan geziyolar ve herşeyin sorumlusu bu siteden indirdiğim tbottt
Ah be kardeşim. Bende ilk rumata loader 'ı kullandıgımda charım çalınmıştı. Ortalıgı katıp karıştırmıştım. Ama charı çalan kim. En yakın arkadaşım. Gerisini sen düşün işte (: Ayrıca Bedava T-Bot dosyası Orj sitedendi ^^
Geçmiş Olsun T0XIC

Arkadaşından Alabildinmi Charını?^^

Prada

MAdde = 1 sen gizli sorunun cevabını vermedikten sonra yazmadıktan sonra Yukarıdan feriştah inse o şifreleri değiştiremez... Deil trojan alıp pc ni goturup gitseler yine değiştiremezler... Saçma saçma konuşma insanlarıda ürkütme şekerim benide germe burda...

Prada

T0XlC demiş ki:
e-mailimi ve şifremi değiştirdiler alamıyorm geri ne yapam bnmde moralim 0 :(

Kardesim email ve şifrenide ğiştirebilmeleri için senin gizli sorunu bilmeleri lazım.. Anlatamıyorum galiba sen bu botu indirdin kullandın trojan yedin admalar snein şifreniemailini çaldı öylemi?? Sen önce gizli sorunun cevabını kimlerle paylaştın onu bi incele..

Yukarı Alt