1. Reklam

1. joysro
      anafor
      anafor
      viki
      darkroad
      bosalan

System of a Down

1. TheOne

TheOne rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bu grubu dinleyen var mı şahsen asla dinlemem türklere hakaret eden bir grubu

2. sLaYeR_

sLaYeR_ rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    Karşıyaka Taraftarı
    dinlerim arada noldu ?

3. LoneLyWaLker

LoneLyWaLker rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci daha 9 sene var:)
    Bu farklı bir konu..Hemde çok farklı.
    Bunun topicini açmayı düşünüyodum.Ama dershaneden fırsat bulmadım(nalet şey nerden çıktıysa)
    Bu nedenle topici yarına kadar kilitliyorum bir düzeltme yapana kadar...

4. TheOne

TheOne rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    topic kilitlenmemiş ama ben her zaman anti soad yorumlarınızı bekliyorum

5. NighTwaLkeR

NighTwaLkeR rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    neden silkroad ya da rock metal fan club forumunda milliyetcilik yapılır anlamam muzıktır bu herkesın zevkı sıyası gorusu farklıdır ben kalkıpta soad hastasıyım desem dovucek gbı bır topıc acmıssın soad hayranı olmamama ragmen kınıyorum senı :!:

6. TheOne

TheOne rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben ırkçılık yapıp ayrım yapmam beni ilgilendirmez senin demeni hatta istersen sende onlarla söyle Yalancı, Katil, Şeytan diye

7. NighTwaLkeR

NighTwaLkeR rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bnm vatanım bnm goruslerıme saygı duyulan yerdır bu toprakları ıster severım ıster sevmem ıster soad dınlerım ıster dınlemem bu kımseyı ılgılendırmez ama turkler dısındakı tum uluslar olsun mantıgıyla yasarsanız bu topıctekı gıbı hıc bı yere gelemez bu ulke hep saplandıgı cukursa kalır :!:

8. LoneLyWaLker

LoneLyWaLker rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    SKYWALKER sonuçta senin zevkin kimse bir şey diyemez.Senin insiyatifine bağlı bir durum. Sadece bir sorum var.Nasıl bir müzikki vatanının önüne geçebiliyor....

son cümleni iyi anlamadım ama şunu kastettin sanırsam ...
    Ülkene hakaret eden grubumı dinlemekmi saplandığın çukurdan çıkarak seni

9. NighTwaLkeR

NighTwaLkeR rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben milliyetci bi insan degilim kardesim daha oncede soyledıgım gıbı vatanım bnm gorusume saygı duyulan yerdır alnımın terıyle kazandıgım ekmegı hıc bır dalavera olmadan rahatca yıyebıldgım yerdır muzık=vatan ya da muzık>vatan yorumunu hıc bır zamn yapmadım yazdıgım seyde de :thumbsup: son cumlemde gayet acıktı senın anladıgın gıbı degıl dunyada sadece turk ırkı yasasın dıgerlerı ölsün diye hareket edersek saplandıgn cukurdan cıkamassn :thumbsup: ayrıca suna da emın ol kı sana anlatılan tarıhın en fazla %2si dogru o da sadece yapılan antlasmalarn ıcerıklerı hıc bır ordu savas durumunda hıcte masum degıldır :thumbsup:

10. NighTwaLkeR

NighTwaLkeR rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ve eklemek ısterım ben soad dınlemem :!:

11. LoneLyWaLker

LoneLyWaLker rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Soru sordum vatanla müziği kıyasladın demedim....
    Alnının teriyle doyduğun yerdir VATAN.Alnının teriyle doyduğun yerde sana hakaret edenleri severek dinlemenmidir doğru olan.Yoksa protesto edip dinlemenmidir
    Ve bu topicin saplandığın çukurla alakası nedir.Soada karşı olmak sadece biz varız demek değildir bunun çukurla mukurla alakası yoktur
    Yüzde %2 si yazık değilmi bunca emeğe yokmu bu vatan uğrunda dökülen kanlar .Yalanmı seyit onbaşı ,yalanmı şehitkamil ,yalanmı nenehatun.Yalanmı tarihimiz...
    Bu işin milliyetçilikle alakası nedir.Herkes vatanını sever.Burda dünyaya gelmişsindir.Burda doymuşsundur burda yaşıyosundur.Bildiğin herşey bu vatandadır.Ve ben bu vatanda bu toprakta bu atalara sahip olduğum için o kadar gurur duyuyorumki...
    Atana hakaret eden sana hakaret eden bayrağına hakaret eden sana KÖPEK diyen grubu dinlerken utanmıyormusun...
    Laflarım sana değil yanlış anlaşılmasın.

Sorumu tekrarlıyorum...
    Müziği vatanının önünde tutabilrmisin....

12. StarkDrache

StarkDrache Bilgiliyim

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Vatanın Öyle Ya Kökenin?

13. StarkDrache

StarkDrache Bilgiliyim

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar Bu Grubu Dinleyip Dinlememek Kişinin Zevkine Bağlı Yanlız Şunu Sölemek İsterim .
    Artık Milliyetçi Dersin Demessin O Senin Biliceğin İş Düşüncene Saygı Gösteririm Ama Başta Söleyem Kemalistim !

Köpeklerle Türkleri ( Kökenin ) Aynı Kefeye Koyup Şarkı Söyleyen Konserlerinin Girişinde ; Türkler ve Köpekler Giremez Yazan Bu Grubu Dinlemek Türk Halkına , Türk Halkı İçin Türkiye İçin Şehit Olmuşlara Ve Olucaklara Saygısızlıktır !

14. MarXisT

MarXisT rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    +1

15. NighTwaLkeR

NighTwaLkeR rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    eger vatanım benı ben oldugum,dınledıgım muzık ıcın dıslıyorsa bı ahmet kaya bı grup yorum dınleynce kurtce sarkı dınleynce terorıst oluyorsam evet muzık vatandan ustundur ...
    sehitlerimize saygım buyuktur ıdeallerı ıcın sevdıklerı karınlarının doydugu yerde rahatca yasayabılmek torunlarını kucklarında sevebılmek ıcın kan dokmuslerdır dava ugrunda can verenlere benlıgım kurban olsun!...
    ama sen osmanlı devletını turk devletı mı sanıyorsun hıc bır padısahın anası turk degıldır acıp arastırsın karsı cıkıcak olan varsa!.. askerlerimiz dediginiz o babayigit yeniceriler yokmu genc oglan kız farketmeden asagılıkca tecavuz ederlerdi savasta harab ettıgı yerlerı bak sakın yanlış anlama bı tek bız yaptık demedm bunu tum askerler yaptı savas durumudur olur hersey ama hersey olur kımse de suclu tutulmaz!.. kemalistim ben ataturkcuyum sehıtlere saygım buyuk ama yıne de sen ugruna bırılerını elestırdıgın ınsanları cokta masum sanma!! soad buyuk yanlıs yapmıs kımse barız bı sekılde hıc bır devletı asagılayamaz bu hıc bır hakka hıc bır esıtlıge uymaz protesto edebılır ama hıc bır ulusu kucuk dusuremez bu nedenle kınıyorum ama gereksız mıllıtyetcılıge mahal vermek ıstemıyorum! umarım acıklamam aydınlatıcı olmustur kardesm yıne eklıyorum BEN SOAD DINLEMIYORUM!!!

16. LoneLyWaLker

LoneLyWaLker rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Soad dinleyenler vatan hayinidir gibi bir yorum yapmadım.
    Müzikle vatan hayini olunmaz...
    Ancak bir kaç kişi der sen ne dinliyorsun türkmüsün değilmisin diye...
    Sadece aklıma takılan bir kaç sorun vardı.Ne olursa olsun vatanından müziği bir kaç kendini bilmez için nasıl üstün tutabilirsin.
    Ben tutamam Atatürküme katil şeytan .bne dedirtmem.Kendime köpek muamelesi yaptırmam.
    Soad dinlerken biraz daha düşünün.Genede dinleyin bu sizin insiyatifinize bağlı....

17. RoyalFlush

RoyalFlush Bilgiliyim

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    jeofizik mühendisi
    konserlerinde "türkler ve köpekler giremez" yazısını bulunduran bir grubu asla dinlemem bulunduğum yerdede asla dinlettirmem.

ırkçılık yapana ırkçılık yaparım bu kadar basit.

18. StarkDrache

StarkDrache Bilgiliyim

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu Kadar Gereksiz Bir Grup İçin Bu Kadar Çok Yorum Yapmak Bile Gereksiz !!!

19. Zardock

Zardock nowayout

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    +1
    yaptıkları müzik güzel olabilir türkiyeden bır cok kısı onları dınleyebılır normaldır onca anormal sey varkı ulkemızde. türklerle dalga gecmelerı bıze karsı içlerindekı nefret, onlarda olan kuyruk acısını gösterıyor bence ve konser biletlerinde sarkı sözlerinde vs turklerı hakaret etmekte onların zavallılıgıdır çünkü ellerınden baska bır sey gelmıyor dınleyen dınler onlarda durmadan havlar baska bı sey yapamaz :thumbsup:

20. NighTwaLkeR

NighTwaLkeR rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    umarım benı yanls anlamamıssınızdır yaptıgım yorumlardan oturu :( vatan bnm ıcın o kdar degerlı kı!.. sadece bosuna ırkcılık yapılmasına karsıyım neyse daha da uzasın ıstemıyorum lonelywalker arkdsm bılgılendırmelerın ıcın kendı adıma cok teskkur ederım