Güzel çalışma. :wink1: Devamını bekleriz.

Ps= Bence ilk çalışmasına göre harika.

Journalist

Aileden
synax_tr demiş ki:
Anarchistt demiş ki:
bunlar eski moda çok çalışman lazım :wink1:

ilk çalışmaya göre normal yine
:sfff:
imzayada moda gelmişse sizi ayakta alkışlarım :thumbsup:
neden sadece olumlu yorumları istiyorsun insanlar senin açıklarını bularak aslında sana yardım ediyorlar ama sen onları tersliyorsun evet imza'ya moda gelmiştir fakat sen bunları yapamayacak kapasitede olduğundan değil uğraşmak istemediğinden yada kendine güvenmediğinden başkalarının yaptığı yorumları kötüleyerek işin kolayına kaçıyorsun :wink1:

çalışmalarına gelince eğer ilk çalışmalarınsa bence iyi sayılabilecek kapasitede yazı ve katman ayarlarını birazdaha kurcala + elinde resim çeşitleri - Brush'lar yazı stilleri bolca bulunsun bunları indir çok iyi işler çıkartabilirsin :wink1:

@arko ben tartışma için eklemedim bu resimleri kimseyide terslemiyorum adam grafikler için eski moda demiş bence eski bir yanları yok fakat olumlu yorum yapacaksınız ki bu forumda yer aldığımızı bilelim herşeyi terslerseniz nereye kadar ????

HightMoOn demiş ki:
Hepsi güzel çalişmalar bide ben öğrenebilsem :cry:
Olumlu yorumlar için teşekkürler :)
google.com dan Photoshop dersleri aratarak bir çok ders edinebilirsin aslında photshopta araçlar ve işlevlerini öğrendinmi gerisi hayal gücü :wink1:

synax_tr demiş ki:
HightMoOn demiş ki:
Hepsi güzel çalişmalar bide ben öğrenebilsem :cry:
Olumlu yorumlar için teşekkürler :)
google.com dan Photoshop dersleri aratarak bir çok ders edinebilirsin aslında photshopta araçlar ve işlevlerini öğrendinmi gerisi hayal gücü :wink1:

Hayal gücü var :) ama Toolar,Efectler ve Filter gibi aracların işlevlerini henuz tam anlamıs değilim anlasamda tam yapamıyorum

Tavsiyen içiçn saol

Yukarı Alt