Sygic Gps Navigation + iGo MyWay Android 2013

Android işletim sistemli cihazlar için yapılmış en başarılı navigasyon uygulamasıdır. İnternete falan bağlanmaz içindeki gerçek harita ile gerçek navigasyon keyfini yaşarsınız. Her türlü ekran çözünürlüğündeki Android telefonda çalışır, Türkiye haritası v.s herşey mevcuttur..
Android işletim sistemli bütün cep telefonları PDA ve tablet pcler için bulabileceğiniz ve kullanabileceğiniz navigasyon programlarının en iyisidir. En küçükten en büyüğe tüm ekran çözünürlüklerine göre hazırlanmıştır.

- Türkiye'deki tüm banka,devlet dairesi,istasyonları,hava yollarını yerini tespit etme
- Türkçe sesli yol tarifi sistemi
- Mahalle,Köy,Cadde ve sokakları tespit etme
- Kısa yolları tespit etme ve yol gösterme
- 1D - 2D ve 3D yol tarifi verme
- Tahmini km ve zaman tespit etme
- Gelişmiş rota hesaplama
- Optimize edilmiş araç içi kullanımı
- Lane yardım ve gerçekçi tabelaları
- Gece görüşü
- Kolay Kullanım

Desteklediği Çözünürlükler:
240×240
240×320
320×240
320×320
240×400
400×240
480×640
480×800
800×480

İçerisinde en güncel harita, 4 yeni tema, 7 farklı Türkçe seslendirme dosyası, en güncel Poi ve speedcam (radar konumları) dosyaları vardır.

Kurulum;:
"iGO" klasörünü hiç kurcalamadan hafıza kartına atın. Ardından cihazın desteklediği ekran çönürlüğüne ait .apk dosyası ile kurulumu yapın tamamdır.

Android işletim sistemli cihazlar için yapılmış en başarılı navigasyon uygulamasıdır, internete filan bağlanmaz içindeki gerçek harita ile gerçek navigasyon keyfini yaşarsınız. Her türlü ekran çözünürlüğündeki android telefonda çalışır. Kendi cihazımda da kullanıyorum şuanda, çok hızlı ve seri aynı zamanda. Türkiye haritası v.s herşey mevcuttur..

Özellikler:
# Radar ikazları vardır
# Orjinal Türkçedir
# Multitach (Çoklu dokunmatik destekler)
# 3B (3 boyutlu harita mevcut)
# Pusula özelliği mevcut

Sygic Gps Navigation v11.2.6 Türkçe Full
iGo MyWay v8.4.2.139242 GPS Türkçe Full
Dilediğinizi kura bilirsiniz..

Boyut: 705
Sıkıştırma: Rar / Şifre: rupi
Tarama: ESET Nod32 Av. / Durum Temiz
Platform: Android

Sygic Gps Navigation + iGo-2013

(((Alternatif)))

Sygic Gps Navigation + iGo-2013