Arkadaşlar çoğu yerde 90Biche 90 Fire 68 Light 52 Cold deniyor ama bunların içinden hangi skiller acılacak bilmiyorum .. Uniq killer ve pvp de iyi olmak istiyorum buna göre bir yapılandırma sizce nasıl olmalı resimli olarak yapılandırmayı koyarsanız +++++++++++repLeri vereceğim lütfen bir türlü çözüm bulamadım

söylenicek pek bişey yok aslında :D lighttan neredeyse tüm skiller hatta hepsi galiba colddan phs defans veren skill vardı adını unuttum 2. seriydi galiba bide son seri (phy def veren 10 lvlde bir açılan) firedenda el yakma nukeler :D

bence 90 Lv Light 90 Lv Fire 90 Lv Cold Sadece Nuke ama saglam olur Cold sayesınde . ben şahsen light Nukelerınden vaz gecemem :))

Bence En iyi yapılandırma 90 Fire - 80 Light - 70 Cold - 60 Bicheon en mantıklısı bu bnce bicheon'da 60 lwl kadar up'lanması cut blade , sword dance ve knock down için iyi olucaktır ayrıca block ratio skill'ide bir o kadar önemli .. :oldie:

Cold'da phy defans skill çok önmli olduğu için onuda 70'e kadare up'licaz.

Light serisi nuke'lerin en önemli serisidir olmazsa olmazdır tüm skill'ler açılıcak Imbue hariç . 80'e kadar up'lanmasının sebebi ise 78 lwl'de yine magic power buff skill'imizin up'lanmasıdır.

90 lwl fire serisi Imbue'nin max'lanması için çok önemli ztn diğer skilleri de maxlarız :thumbsup:

Yukarı Alt