[SWORD ART MYKO] | New World 'AINCRAD' | %100 MYKO Project | 26 Haziran 2019 - 20:00 UTC+3

 1. Reklam


  1. r1

 1. Asuna

  Asuna rank8

  Kayıt:
  17 Haziran 2019
  Mesajlar:
  6
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  1
  Meslek:
  v.1098 Myko Server Geliştiricisi
  Şehir:
  İstanbul
  [​IMG]  [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

  [​IMG]  [​IMG]
  [​IMG]  SWORD ART MYKO, Piyasadaki MYKO adı altında açılan, 24xx altyapısıyla MYKO'dan çok uzak olan ve işi daha çok para kazanmaya yönelik serverlerden dolayı Orjinal MYKO sistemiyle Markalaşmak için açılmaktadır.
  [​IMG]
  [​IMG]

  FACEBOOK sayfamızı Takip edip 'Beğen & Paylaş' Etkinliğine katılarak 3.500 KC kazanabilirsiniz !!  [​IMG]  [​IMG]


  [​IMG]

  KNIGHT EMPIRE dönemini yaşatmak ve orjinalliğe sadık kalmak için diğer serverlerin uyguladığı LEVEL CAP sistemi uygulanmayacaktır.

  70 LEVEL , başlangıçtan itibaren açık tutulup oyunun akışına engel olunmayacak ve oyuncular kısıtlanmayacaktır.

  Exp Oranları , oyuncuların 1 gün içerisinde 70 level olamayacakları biçimde dikkat ve özenle orjinal myko zorluğunda ayarlanmıştır.

  Exp Görevleri , oyuncuların EXP kasımına yardımcı olmak için oluşturulmuştur. Bu sistem Orjinal Myko anlayışını zedelememek adına ' Saymalı Görev ' yerine, Colony Zone Town bölgesine ' NPC ' eklenerek sağlanmıştır.

  1 ile 60 level arası , exp görevleri sayesinde biraz olsun kolaylaştırılmıştır.

  60 ile 70 level arası , oyunun kısa süreli olmaması ve Slot Basımının uzun sürmesi adına Orjinal Myko zorluğunda güçleştirilmiştir.


  [​IMG]


  [​IMG]

  Monsterler , oyuncuların Colony Zone haritasına yoğunlaşması adına özel olarak düzenlenmiş ve Yeni Monsterlereklenmiştir.

  HOBGOBLIN , Colony Zone haritasına taşınmış ve +7 Takı Dropları sadece Hobgoblin'e eklenmiştir. ( Delos haritasından takı dropları +5 olarak değiştirilmiştir. )

  FALCON , Eslant yoğunluğunu azaltmak ve Colony Zone'yi canlandırmak için daha yüksek drop oranıyla Colony Zone haritasına eklenmiştir.

  PARAMUN , Colony Zone ve Eslant haritalarına eklenerek daha fazla Exp Slotu sağlanmıştır.

  ANCIENT ve TREANT , Colony Zone haritasına eklenerek oyunculara daha fazla Farm Slotu sağlanmıştır.

  BOWL bölgesinin hareketlenmesi ve oyuna para vermek istemeyen oyuncuların da P.U.S itemlerinden yararlanabilmesi için, Bowl bölgesinde bulunan 'BOSS' , 'ATTROS' ve 'RIOTE' monsterlerine KNIGHT CASH dropları eklenmiştir.

  [​IMG]


  [​IMG]

  ATTROS ve RIOTE' ye Solo oyuncuların oyunda kalabilmesi ve Oyuna para vermek istemeyen oyuncuların P.U.S itemlerinden yararlanıp, oyundaki eşitsizliğin bir nebze olsun azalması için 1KC ,5KC ve 10KC dropları eklenmiştir.

  BÜTÜN BOSS yaratıklarına Ayrıca 100KC drobu da eklenmiştir.

  [​IMG]


  [​IMG]

  GB ve ITEM satışı, Bilindiği gibi açılan tüm serverlerde oyuncuların kendi arasında ticaret yapması yasaktır. Bunun sebebi ise kendilerinin bazı oyunculara para karşılığı item satmalarıdır.

  SWORD ART MYKO ekibi olarak bu yaklaşımı yanlış bulduyoruz.

  Orjinal Knight Empire dönemini oyunculara yaşatmak ve Oyunun daha gerçekçi bir myko server olmasını istediğimiz için oyuncuların kendi arasındaki GB ve ITEM satışını serbest bırakıyoruz.

  Ticaretinizi Forum konumuzdan duyurabilir ve Sonteklif , Klasgame gibi sitelerden daha güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

  Oyuna harcanan zamanın, Bu sistem sayesinde daha değerli olacağını ve oyunun ömrünü uzatacağını düşünüyoruz düşünüyoruz.


  [​IMG]

  [​IMG]

  Knıght Empire döneminde bazı temel exp görevleri hariç exp görevleri bulunmamaktadır. Bu sebepten dolayı oyuncular Exp kasarken PK'dan çok uzak kalıyor ve oyunun başları sıkıcı geçiyor.

  Zor Level Atlamanın myko serverde olması gerektiğini düşündüğümüzden dolayı, diğer serverlerin yaptığı gibi orjinalliği bozarak exp oranlarıyla oynama yapmadık.

  Daha Hızlı Level atlayabilmeniz için hem orjinalliği koruduk hem de Colony Zone bölgesine oyunu hareketlendirecek ve oyunculara exp kazanımında altarnetif olucak Exp Görevleri geliştirdik.


  GÖREVLER BİLGİSİ :

  [​IMG] [​IMG]

  COLONY ZONE bölgesinde [Quest]Sinon 1 ve [Quest]Sinon 2 olmak üzere 2 adet Exp Görev NPC'si bulunmaktadır.

  Bu görevler, Colony Zone haritası üzerinde bulunan bazı yaratıklardan düşürülen Güç Taşları'nı biriktirerek yapılmaktadır. Farm sırasında üzerinizde biriken taşları [Quest]Sinon 1 ve [Quest]Sinon 2 NPC'lerine görev için istenilen sayıda vererek yüksek oranda EXP kazanabilirsiniz.

  *Bu görevleri sadece bir kere yapabilirsiniz Tekrarlanamaz.
  *Bu görev taşları Ticarete (Trade ve Merchant) kapalı şekilde ayarlanmıştır.

  1 Görevi %50 Exp Sağlamaktadır; Görevin açıldığı Levelde görevi tamamlamanız, size istenilen Exp değerinin %25' ini kazandırmaktadır. Ayrıca görevi yaparken kestiğiniz yaratıklardan kazandığınız Exp puanları da eklendiğinde Görev sonun levelinizin yaklaşık %50 'sini kasmış olursunuz.

  **(Örenğin; 52 levelde açılan görevi siz 52 levelde yaptığınızda. 52 levelde istenilen exp değerinin %25 ini size görev ödül olarak vermektedir. Görevi yaparken de yaratıklardan exp kazanacağınız için görevi tamamlamanızda yaklaşık olarak %50 exp kasmış olacaksınız)

  [Quest]Sinon 1 ; 45 ile 57 level arasında açılan görevleri içermektedir.

  [Quest]Sinon 2 ; 60 ile 66 level arasında açılan görevleri içermektedir.


  [​IMG]

  [​IMG]

  Bilindiği üzere Knıght Empire döneminde hiçbir item ödüllü görev bulunmamaktadır.
  Bize ayırdığınız Zamanınız, bizim için çok değerli olduğundan ve sizlerin emeklerinin hiçbir şekilde boşa harcanmasını istemediğimiz için zamanınızı değerli kılacak görevler ürettik.

  AINCRAD sunucumuzda, farm sisteminin en sağlıklısı olduğunu düşündüğümüz 'Parçalı Drop Sistemi' bulunmaktadır. Bu sistem ile Colony Zone'deki slotların hepsi daha çok değer kazanmıştır.

  MYKO serverlerin doğası gereği Colony Zone bölgesinde bulunan slotlar üzerinden item farmı yapılmaktadır. Ve bu farm sırasında, karşı ırk tarafından slota baskın yapılması kaçınılmazdır.
  Bu baskınlar yüzünden, bazı oyuncuların partisi daha 1 adet Drop alamadan dağılabiliyor veya sürekli baskına uğradığından bazı oyuncular farm yapmakta çok zorlanıyor. Farm için boşa harcanmış olan bu zaman oyuncuların canını sıkıp, oyundan soğumasına sebep oluyor. Biz bunun önüne geçebilmek adına 'AINCRAD' sunucmuz için MYKO serverlerin doğasını bozmayacak şekilde SWORD ART MYKO'ya özel görevler geliştirmiş bulunmaktayız.

  Sadece Colony Zone'de yapılabilecek şekilde geliştirdiğimiz bu görevler sayesinde, oyuncular daha çok CZ bölgesine yoğunlaşmış olacak ve artık harcadığınız her Dakika daha değerli olacak, zamanınız boşa harcanmış olmayacak.


  GÖREVLER BİLGİSİ :

  [​IMG] [​IMG]  MORADON bölgesinde bulunan [Quest]Akihiko Kayaba NPC'sinde ; 'Chitin Armor' , 'Shell Armor' ve 'Hıgh Class Weapon' olmak üzere 3 adet görev bulunmaktadır.

  Bu görev, Colony Zone haritası üzerinde bulunan bazı yaratıklardan düşürülen taşları biriktirerek yapılmaktadır. Farm sırasında üzerinizde biriken taşları [Quest]Akihiko Kayaba NPC'sine görev için istenilen sayıda vererek item elde edebileceksiniz.

  *Bu görevleri istediğiniz kadar tekrarlayabilirsiniz.
  *Bu görev taşları Ticarete (Trade ve Merchant) kapalı şekilde ayarlanmıştır.


  1-Chitin Armor Quest :
  Görevin yapılabilmesi için öncelikle 45 Level ve üzeri olmanız gerekmektedir.
  Her mesleğin kendi sınıfına uygun görevi yapabileceği şekilde geliştirilmiştir. (Bir WARRIOR görevi yaparak ROGUE chitin elde edemez.)

  Chitin Armor alabilmeniz için [​IMG] 'Stone of Armor' taşları gerekmektedir. Bu taş sadece Chitin drobunun bulunduğu yaratıklardan düşmektedir. (Troll, Troll Warrior, Stone Golem, Giant Golem, Falcon)

  2-High Class Weapon Quest :
  Görevin yapılabilmesi için öncelikle 50 Level ve üzeri olmanız gerekmektedir.

  High Clas Item alabilmeniz için [​IMG] 'Stone of Weapon' taşları gerekmektedir. Bu taşların drobu sadece DARK MARE yaratığında bulunmaktadır.
  Bu görevi yaparak ' Raptor ' , ' Shard ' ve ' Iron Impact ' itemlerini kazanabilirsiniz.

  3-Chitin Shell Armor Quest :
  Görevin yapılabilmesi için öncelikle 60 Level ve üzeri olmanız gerekmektedir.

  Shell Armor alabilmeniz için [​IMG] 'Stone of Legend Armor' taşları gerekmektedir. Bu taşların drobu sadece DARK MARE yaratığında bulunmaktadır.
  Bu görevi yaparak 'Chitin Shell Armor' itemi kazanabilirsiniz.

  [​IMG]

  [​IMG]
  Eeventler hakkında detaylı bilgilere forum adresimizden ulaşabilirsiniz. Görsele tıklayarak forum adresimize gidebilirsiniz.

  [​IMG]


  ★ARDREAM WAR ★ ★ COLLECTION RACE ★ ★ KILL GIFT EVENT★
  ★ CHAOS STONE ★


  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  DROP ORANLARI, büyük bir dikkatle ve incelikle hazırlanarak myko zorluğunda ayarlanmıştır. Serverimizde Knight Empire döneminin orjinal Parçalı Drop Sistemi mevcuttur.

  [​IMG]
  [​IMG]

  [​IMG]
   
 2. SwordArtMYKO

  SwordArtMYKO rank8

  Kayıt:
  17 Haziran 2019
  Mesajlar:
  1
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  1
  OFFICIAL : 26 HAZIRAN 2019 - 20:00

  FACEBOOK : fb.com/SwordArtMyko
   
 3. Asuna

  Asuna rank8

  Kayıt:
  17 Haziran 2019
  Mesajlar:
  6
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  1
  Meslek:
  v.1098 Myko Server Geliştiricisi
  Şehir:
  İstanbul
  OFFICIAL : 26 HAZIRAN 2019 - 20:00

  FACEBOOK : fb.com/SwordArtMyko

  FORUM : forum.swordartmyko.com
   
 4. Asuna

  Asuna rank8

  Kayıt:
  17 Haziran 2019
  Mesajlar:
  6
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  1
  Meslek:
  v.1098 Myko Server Geliştiricisi
  Şehir:
  İstanbul
  3500 KC Ödüllü Paylaş Kazan Etkinliğimiz Bşladı !
  Detaylar Facebook Sayfamızda :

  fb.com/SwardArtMyko
   
 5. Asuna

  Asuna rank8

  Kayıt:
  17 Haziran 2019
  Mesajlar:
  6
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  1
  Meslek:
  v.1098 Myko Server Geliştiricisi
  Şehir:
  İstanbul
  3500 KC Ödüllü Paylaş Kazan Etkinliğimiz Başladı !

  fb.com/SwardArtMyko
   
 6. Asuna

  Asuna rank8

  Kayıt:
  17 Haziran 2019
  Mesajlar:
  6
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  1
  Meslek:
  v.1098 Myko Server Geliştiricisi
  Şehir:
  İstanbul
  SERVERIMIZ BU AKŞAM SAAT 20.00 DA ONLİNE

  Server Opens at 20.00 This Evening
   
 7. Asuna

  Asuna rank8

  Kayıt:
  17 Haziran 2019
  Mesajlar:
  6
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  1
  Meslek:
  v.1098 Myko Server Geliştiricisi
  Şehir:
  İstanbul
  SERVERIMIZ BU AKŞAM SAAT 21.00 DA ONLİNE

  Server Opens at 21.00 This Evening