NightStalker demiş ki:
ex sp rate nedir?
Eu olan bir private e başlamak isterim doğrusu tabi fazladan üyelik verebilecek varsa
Şu anda daha beta olduğu için 200-500 arası diye tahmin ediyorum yüksek yani ama betadan çıkınca düşürülcek exp rate :beer:

Betadan çıktığında yada herhangi bir zaman üyeliğin açılma ihtimali varmıdır acaba? Bilgisi olan varmı bu konu hakkında

Chyrso demiş ki:
NightStalker demiş ki:
ex sp rate nedir?
Eu olan bir private e başlamak isterim doğrusu tabi fazladan üyelik verebilecek varsa
Şu anda daha beta olduğu için 200-500 arası diye tahmin ediyorum yüksek yani ama betadan çıkınca düşürülcek exp rate :beer:
alakası yok 110 kişilik sınır koymuşlar :rolleyes1: ve beta ne kadar sürecek bilinmiyor bittiğinde açılacak üyelik alımları.

Advance

LordDamn demiş ki:
Chyrso demiş ki:
NightStalker demiş ki:
ex sp rate nedir?
alakası yok 110 kişilik sınır koymuşlar :rolleyes1: ve beta ne kadar sürecek bilinmiyor bittiğinde açılacak üyelik alımları.
anlamada mı zorluk çekiyosun? 110 üyelik zamanında aldık üyelikleri!

anlamada mı zorluk çekiyosun? 110 üyelik zamanında aldık üyelikleri[/quote]

bence sende sorun var herhangi bir yerde üyelik açık yazmıyor summer2: adam diyorki eskiden oynayanlar eskı ıd ve pw wersinler oluşturup verecez diyorlar bence sende bir sorun var :wink1: :rolleyes1:

Advance

LordDamn demiş ki:
bence sende sorun var herhangi bir yerde üyelik açık yazmıyor summer2: adam diyorki eskiden oynayanlar eskı ıd ve pw wersinler oluşturup verecez diyorlar bence sende bir sorun var :wink1: :rolleyes1:
Ağzımı bozmayım diyorum ama senin gerçekten aklında sorun var biz üyelik açık demedik sen neredenden anlıyorsun? önceden de oynamadım oyunu 110 üyelik alındığı zaman register sayfasından üyeliği aldık o kadar

Advance demiş ki:
LordDamn demiş ki:
Ağzımı bozmayım diyorum ama senin gerçekten aklında sorun var biz üyelik açık demedik sen neredenden anlıyorsun? önceden de oynamadım oyunu 110 üyelik alındığı zaman register sayfasından üyeliği aldık o kadar
arkadaşım sen sorunlumusun diyorumki 110 üyelik sınırı varken alınan alındı daha aılmadı sen hala üyelik alımı açıkta aldıkta allah aşkına yapma ya postlarına dikkat et :byes: :wink1:

Takımı
Fenerbahce
ya ben aynısını yapıyorum fakat you have been disconnect from the server hatasını veriyor oyuna giremeden

orhanow demiş ki:
ya ben aynısını yapıyorum fakat you have been disconnect from the server hatasını veriyor oyuna giremeden
Oyunu tekrar indir ! yenilik geldi linkki dün yeniledim eskisi calısmıyor.tekrar indir oyle dene veya zip attır.

ya knk senin dün ki tekrardan verdiğin clienti indirdim yine aynı yine aynı ya bu ne böyle kardeşim :@

Advance

Servera Alchemy eklendi
ps:+ basarken sakın chat yapmayın ??? hatası alırsınız, Yakında fixlenecek

@NightStalker

Biz üyelik acıkken aldık 1tane oda 30dk bile sürmedi herkez yıgın etti birden 10dk'da bitti üyelikler :mrgreen: Bizde boşta kalacaktık xD

Yukarı Alt