Kai

olduser
Yapılandırma: Full int veriyoruz skillerimizi Wizard/Warlock= 90 olarak dağıtıyoruz. Veya Warlock= 80 olup 10 lwl Warrior açılabilir. (Kalkanla itme skilli için)
Bu yapılandırma gerçekten zahmet gerektiren bir yapılandırmadır. Zaman zaman kasmada sinir krizlerine girebilirsiniz. Ama uğraşınızın sonunda gerçekten güzel bir chara sahip olacaksınız.
Peki ne giyeceğiz?: Bunun için tek seçeneğimiz var..
ROBE

- Resim Silinmiş.

Skillerimiz:
WIZARD

- Resim Silinmiş.

WARLOCK

- Resim Silinmiş.

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Yapılandırmanın Faydaları/Zararları

Faydaları
Pvpde warlock status ve debufflarıyla wizardın vurus gücünü birleştirip güzel bir kombinasyon yapabilirsiniz. Kendi kendinize taktikler geliştirip daha güçlü olabilirsiniz. Bunun yanında unique de wizardın gücünü kullanabilirsiniz. FWde de wizard ile kasıp kavurursunuz :thumbsup: Yani çoğu alanda güçlü olmak sadece sizin elinizde, char buna elverişli.

Zararları
Cleric'in bufflarından ve bardın koşma+noise'inden faydalanamazsınız.
Bazı zamanlarda arkanızda bir buffcı bulundurmak zorunda kalırsınız.
Warrior gibi dayanıklı charların yaptığı uzun pvplere gelemezsiniz.
Başka zararları aklıma gelmedi deneyimleri olan paylaşırsa ekleriz Smiley

Son olarak söylemek istediklerim var:
İlk önce belirtmek isterim ki bu char hakkında deneyimlerim yok. Açılması gereken skilleri forumdaki arkadaşlarımızın konularından baktım. Ama böyle bir rehber olmadığı için herkesin bilgilenmesini istedim ve bu sebeple açtım bu konuyu.
Çoğu zaman insan değişiklik arar ve bu yapılandırma da gayet değişik bana göre. (Gerçekten eğlenceli bir char olabilir)

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Wizard karakterleri çok iyi kasıyorlar ama çabuk ölüyorlar ne kadar uğraşırsan uğraş ama yinede teşekkürler.

Yukarı Alt