Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Evet beyler bu sitede deneme modlukta yapan SweeTChieF nickli arkadaş tam bir hırsızdır takas yapıyor gibi yapıp gizli şiferyi aldıktan sonra msn kapatıp kaçan tiplerden evet bu benim charımın satış ilanı topic'i viewtopic.php?f=130&t=97441&st=0&sk=t&sd=a sayfalara bakıp SweeTChieF'in inkarlarını ve ona destek çıkanların halini görebilrisiniz ama ben charımı geriye aldım başka bi arkadaştanda 83 lv crossbow char çalmıştır kendisi onada geçmiş olsun derim inş geri alır charını oda... ve buda o anın belgeleridir.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.
Bu SweeTChieF sitedeki deneme mod luğuda kullanarak çalıyodur bu charı ben o yüzden verdim ilk önce gizli soruyu İnşallah sitede üst düzey yetkilelileri bu adamla ilgilenirlenirlerse iyi olur bunun gibi bir siteyi bunların mahvetmeye hakkı yok.
Dipnot:Konu Yanlış Yerde SweeTChieF Eline Zahmet Taşıyıver Şuna Hırsız ve Kapkaç Topicine 8)

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
gördüğünüz gibi onun bende dedği charlarda __CaKaL__ benimdir.Onu geçen hafta çalmışmıştı.

Takımı
Besiktas
Salakmısın olum pw yanlış dedin bana bende baktım 2 ihtimal var ya sen çaldın yada biri çaldı bende uğraşmadım kapadım ^^

Takımı
Besiktas
ben kaçar takılın artık etkinle bereber dj etkin çal bakalım bir şarkı keyfimiz yerine gelsin :byes:

benim charın sende ne işi var o zaman hani takasta charını zor kurtarmıştın öyle yazıyodun ya konuda kim kimi çarpmış

Takımı
Besiktas
VietCarizma demiş ki:
benim charın sende ne işi var o zaman hani takasta charını zor kurtarmıştın öyle yazıyodun ya konuda kim kimi çarpmış
Sen kimsin bilmiyorum ama başın derde girecek inat değilmi yasal mahkemeye gideceğim.

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt