evet arkadaşlar başlıkta ta yazdığı gibi çarım hacklendi şifresi çalındı ancak e-mail hala elimde şifreyi sıfırlama gibi bir ihtimal var mı yoksa da çarı geri almanın bir yolu var mı ? yardımlarınızı bekliyorum şimdiden sağolun mailto:[email protected]

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Maya ile iletişime geçmeyi dene. Tombalacı da 20TL'ye charı geri alıyordu tabi inandırman lazım çalındığına

Benimde çalınmıştı tombalaci yerine başka satıcıya gittim saolsun sabaha karşı 5.30da almıştı charımı gm'yi ozaman yakalamıştı pc başında :lol:
tombalaci direkt 20 tl ver alsın charını .

Wax Whine demiş ki:
Maya ile iletişime geçmeyi dene. Tombalacı da 20TL'ye charı geri alıyordu tabi inandırman lazım çalındığına
Maya'nın msn i mevcut açık olduğunda denerim iletişime geçmeyi tombalacı'nın adresini bildirirsen sevinirim bro çok saol :beer:

Guathema demiş ki:
Benimde çalınmıştı tombalaci yerine başka satıcıya gittim saolsun sabaha karşı 5.30da almıştı charımı gm'yi ozaman yakalamıştı pc başında :lol:
tombalaci direkt 20 tl ver alsın charını .
yardım edebilecek başka kim var üyeliği geri alabilecek bro ? :think:

Maya dan geri almak istiyorsan mayadan aldıgını kanıtlaman lazım Satış No sunu isticek veremessen oralı bile olmaz.

xtollgax demiş ki:
Maya dan geri almak istiyorsan mayadan aldıgını kanıtlaman lazım Satış No sunu isticek veremessen oralı bile olmaz.
hadi ya daral: off be payziner den aldım onunla iletişime geçip satış no sunu öğrenebilirmiyim ??

Yukarı Alt