BiG BoY

Öğretiyorum
arkadaşalr bne sjsro oynuyorum ama artık hiç hoşuma gitimyor sw sro ya gelmek sityorum ama bikrak sorum var lütfen cvp yazın..
1.exp oranı kaç.
2.europa çarlar gledimi?
bu iki soru benim için çok önemli şimdiden saolun ..

1.Exp Oranı : 15x
Sp Oranı : 20x
İtem Drop Oranı : 10x
Sos Drop Oranı : 5x

2.Daha Gelmedi

Başka Sorunuz Varmı ? :D

BiG BoY

Öğretiyorum
en azından 100 lw 100 lw skilleri ve medusa var demi ? bide ex oranı 15x miş norma lsroda kaç onu biliyo musunuz ?

BiG BoY

Öğretiyorum
Creepy kardeşim çok soal hepinize teşekürler cvp larınız için son bi soru bne gelicemde swsro ya acaba lag çok mu ve tek atılıyo mu atılmıyosa tahmini ne kadar sürede giriyo..

BiG BoY demiş ki:
Creepy kardeşim çok soal hepinize teşekürler cvp larınız için son bi soru bne gelicemde swsro ya acaba lag çok mu ve tek atılıyo mu atılmıyosa tahmini ne kadar sürede giriyo..
Oyuna tekte giriliyor fakat lagdan oynanmiyor. :!!&%&!

Evet Crown Doğru söylüyor
vede oyuna tek atıyorsun ama oyun doldukça lag artıyor bunu öncedende söylemiştim..

Bro biz verdik ya. :D Ogrenmek istedigin her seyi sirayla yaz hepsini cevapliyacagi, tekrar.

BiG BoY

Öğretiyorum
tmm neyse vazgeçtim zaten lag en tiskindiğim belkide tüm sro cualrın en tiskindiği yeştir benimde swsro dan tiskinmem için bi tek lag sebbebi yeterliydi (dreamwolker . crown ) kardeş ikinizde çok seviyorum ne zmn konu açsam soru sorsam siz cvplayısunuz çok soalun :muck:

ya Ben ? :))
Sabah 8 De giriyorum oyuna çok rahat ama 12-2 ye doğru başlıyor lag..

Yukarı Alt