Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Suyla soğutma kullananlara PowerColor'dan özel HD 4890

AMD'nin ATI Radeon HD 4890 kartları yeni olmaları ve yüksek performansları sayesinde kısa sürede kullanıcıların ilgi odağı haline geldi. Üreticiler de geçen hafta yaptıkları standart hızda ve standart soğutmalı HD 4890 duyurularının ardından, bu hafta kendi geliştirdikleri HD 4890 modellerini duyurmaya başladılar. Bu alanda ilk duyurulardan birisi PowerColor'dan geldi. Firma, yeni duyurduğu PowerColor LCS HD4890 modelinde HD 4890'a üretim aşamasında suyla soğutma bloğu uyguluyor ve böyle satışa sunuyor.

PowerColor LCS HD4890 (Liquid Cooling Solution) modelinin bir avantajı da standart HD 4890'ların aksine tek bir slota sığması. Kartın yanında gelen bağlantı aksesuarları, 3/8" ve 1/2" hortumlu sistemlere uyum sağlamasını garanti ediyor. Üstelik PowerColor kartın saat hızlarıyla da oynamış ve standart 850 MHz olan işlemci hızını 900 MHz'e, standart 975 MHz olan bellek saat hızını da 1000 MHz düzeyine çıkartmış. Kart üzerinde 1 GB büyüklüğünde GDDR5 bellekle geliyor.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
walla ben acayip memnunum bro harbiden felaket ötesi doydum, ne ekran kartı ne işlemci ne ram ne klavye ne monitor hepsi beni kesti bir 5 yıl giderim böyle ondan sonra bir canavar daha düzerim gibime geliyor :D

extraloob demiş ki:
walla ben acayip memnunum bro harbiden felaket ötesi doydum, ne ekran kartı ne işlemci ne ram ne klavye ne monitor hepsi beni kesti bir 5 yıl giderim böyle ondan sonra bir canavar daha düzerim gibime geliyor :D
Senin mantığında güzel bro fakat ben yeni bir işleyiş tasarladım. Bakarım piyasaya bomba bir ürün mü çıktı, hemen konarım. Yoksa ay başı donanımda değiştirecek değilim ^^

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
aslında sistem sürekliliği açısından 6 ayda bir donanımları yenilemek lazım mesela önce ekran kartını çok çabuk eriyor ardından işlemci ve ardından anakart böyle senkrona bağlamak lazım.

Yukarı Alt