Acun Yetenek Sizsiniz'de gördü herkes Nihat Doğan taklidi yapıyor. Bu adamın popüler olduğunu anladı aldı yarışmaya adam işi biliyor abi :lol:

extraloob demiş ki:
Survivor'ın yeni yarışmacıları belli oldu!

Hürriyet'in haberine göre Acun Ilıcalı'nın hem yapımcı hem sunucu olarak imza attığı "Survivor" yeni bölümünde şöhretlerle halkı karşı karşıya getiriyor. Issız adada halktan 7 kişiye karşı mücadele verecek 7 ünlü sonunda belirlendi: Özge Ulusoy, Nihat Doğan, Ebru Destan, Derya Büyükuncu, Zeynep Tunuslu, Asena ve Pascal Nouma...

Yarışma nisanda başlıyor

Ünlüler kadrosu, önümüzdeki ay rakip takımla birlikte yarışmanın yapılacağı Dominik Cumhuriyeti'ne bağlı ıssız adaya doğru yola çıkacak. Finalistler, iki ay sürecek yarışmada büyük ikramiyeyi kazanmak uğruna hem zorlu doğa koşulları hem de birbirleriyle mücadele edecek.

extraloob demiş ki:
işte yeryüzünde en beğendiğim yarışma dakikasını kaçırmadan izlerim heyecanla bekliyorum.
O değilde Nihat Doğanın ne işi var anlamadm makara:

RiqueLme

Bilgiliyim
extraloob demiş ki:
Survivor'ın yeni yarışmacıları belli oldu!

Hürriyet'in haberine göre Acun Ilıcalı'nın hem yapımcı hem sunucu olarak imza attığı "Survivor" yeni bölümünde şöhretlerle halkı karşı karşıya getiriyor. Issız adada halktan 7 kişiye karşı mücadele verecek 7 ünlü sonunda belirlendi: Özge Ulusoy, Nihat Doğan, Ebru Destan, Derya Büyükuncu, Zeynep Tunuslu, Asena ve Pascal Nouma...

Yarışma nisanda başlıyor

Ünlüler kadrosu, önümüzdeki ay rakip takımla birlikte yarışmanın yapılacağı Dominik Cumhuriyeti'ne bağlı ıssız adaya doğru yola çıkacak. Finalistler, iki ay sürecek yarışmada büyük ikramiyeyi kazanmak uğruna hem zorlu doğa koşulları hem de birbirleriyle mücadele edecek.

extraloob demiş ki:
işte yeryüzünde en beğendiğim yarışma dakikasını kaçırmadan izlerim heyecanla bekliyorum.

summer5: summer5: summer5:

Barzo

nihat doğan ya adam yaa.
ps: nihat doğan neden ünlüler takımında hani hep diyordu ben halk çocuğuyum, halkın içinden geldim diye summer3:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray

pazartesi başlıyor sakın kaçırmayın nette dünyada bunun çok geyikleri dönecektir :mrgreen: :twisted:

Yukarı Alt