1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Sürpriz! ‘Starcraft 2’ aslında bir üçleme!


 1. Chorus

  Chorus Admin

  Kayıt:
  6 Şubat 2007
  Mesajlar:
  333.456
  Beğenilen Mesajlar:
  362
  Ödül Puanları:
  83
  Şehir:
  Taksim/IST.

  Sürpriz! ‘Starcraft 2’ aslında bir üçleme!


  Blizzard Entertainment’in düzenlediği BlizzCon etkinliğinde öngösterimi yapılan Starcraft2 ile ilgili sürprizler yapıldı.

  [​IMG]

  Video oyunları meraklılarını uzunca bir zamandır “yenisi çıksa da oynasak” bekleyişinde tutan Blizzard’ın meşhur RTS (Real Time Strategy / Gerçek Zamanlı Strateji) oyunu Starcraft 2’nin bir üçleme olarak yayınlanacağı duyuruldu.

  Blizzard Entertainment’in her yıl piyasaya sunduğu ve yakında sunacağı oyun ve diğer sanat eserlerini tanıtmak için düzenlediği BlizzCon etkinliğinde bu yıl özellikle Starcraft hayranlarını oldukça mutlu eden bir sürpriz yapıldı. Sene başında yakında piyasaya sürüleceği açıklanan oyun, bir üçleme olarak yayınlanacak.

  Starcraft 1 evreninde var olan üç ırkın hikayelerinin ayrı ayrı işleneceği senaryolara sahip olacak üçlemenin ilki ‘Terran: Wings of Liberty’, ikincisi ‘Zerg: Heart of the Swarm’ ve sonuncusu ‘Protoss: Legacy of the Void’ isimleri ile piyasaya sürülecek.

  Her oyunun 26-30 arasında göreve sahip olacağını belirten Bilizzard, oyunlar içerisinde birkaç görevden oluşan her askeri seferin kendine ait epik bir hikayesi olacağının altını çizdi.