Xperyon

Bilgiliyim
Maddy demiş ki:
http://www.haberturk.com/dunya/haber/753785-jirinovskiden-ocu-oykusu

uçak konusunda söyledikleri doğru mu bilmiyorum veya suriye hava savunması ne durumda bilmiyorum ama şu anda içinde bulunulan durumu çok iyi anlatmış
Diyeceğim suriyeyi aşırı abartmış.Türkiye olası bir savaş durumda suriyeyi maximum 1ayda paket eder tabi kan dökülmesi hoşbirşey değil.Natoya gelirsek Türkiye sadece belgede Nato'da zihniyet açısından değil kullanabildiğim yere kadar kullanmaya bakim diyor aynı şuan ingiliz ve amerikanların yaptı gibi biz suriyeye gircaz bizim askerimiz şehit olacak ama malı onlar götürcek klasikleşti artık.Rusya'da kendi k*çına sibop ayarı yapması lazım laf aralarında gene tehdikvari konuşmalar var ulan ABD'ye kafa tutmanız için onların şuanki teknolojisine sahip olmanız lazım oda yok yani hükmen mağlupsunuz.Tek dediği doğru Türkiye suriyeye girmemeli ama yaptırım uygulanmalı su'yu keselim en iyisi itlere.

rusyanın en güçlü fırkateyni bildiğim kadarıyla 1 aydır suriye limanında. ayrıca gene suriye 1 ay öncesine kadar hava sahası koruması konusunda 0 dı. ancak yine rusyadan aldığı yeni gelişmiş teknolojiler ile yaklaşık 1 aydır hava sahası korumusunda çok güçlenmiş durumda.

Takımı
Galatasaray
Türkler zaten havayı sevmez karadan halleder her zaman işini ^^
Ayrıca kardak adası operasyonunu 2 bot 1 helikopterle yürüttü bizim ordumuz karşıda radarlı teçhizatlı yunan gemileri olmasına karşı tüm sistemlere yakalanmadan adaya sahip oldular ve nasıl sızdığımızıda o dönemin komutanları hariç bilen yok çözebilende yok.Elbet havadada bir çözüm vardır.

Türkiye`yide savaşa sürüklemek istiyorlar fakat Türkiye bu oyuna bence gelmez. Bir savaş bizi 50 Yıl geriye götürür.

Zamanında atatürk 1 türk askeri şehit olunca yapanları sağ bırakmıyordu ancak türkiye askerlerine sahip çıkmıyor çünki devletin başındaki adam türklük onuruna sahip biri değil işler o yüzden bu aşamaya geldi
Suriyenin yaptığı şey başlı başına uluslar arası kanunu hiçe saymak ve türkiyenin uçağını düşürmek kesinlikle savaş sebebidir her kim ne diyorsa desin türkiye ortadoğu ülkelerinden yeterince güçlü heleki suriye gibi ülke savaşta türkiyeyi geriletmez diye düşünüyorum.

Xperyon

Bilgiliyim
Ya zaten yapmak istedikleri o Türkiyeyide suriye gibi devletlerle savaşa sokarlarsa tüm islam devletleri kapışıcak buda senin benim işime gelmicek heralde + Türkiye suriyeyi zaten yer yutar ama ordaki mekanları sömürcek olan herzamanki gibi ingilizler yani bizim askerimiz ölücek onlar konucak onun için hurra suriye uçak düşürdü savaş çıksın ^^

Yukarı Alt