Arkadaşlar ters birşey yaptığımı sanmıyorum ama sizce charın sürekli return çekmesinin nedeni nedir?Alışverişini yapıyo town da sonra return çekiyor alınacak birşey yoksa olduğu yerde çekiyor.Scrpit felan herşeyini oluşturdum o scripti seçtim,use script coordinats dedim hala ısrarla townda return çekiyor..Sinir bozmaya başladı :D

hangi versiyonu kullanıyorsun. birde bot ekranının altında durum mesajı verir. ordaki mesajları buraya yazarsan daha kolay yardımcı oluruz sana.

eğer beta4 ü kullanmıyorsan burdan viewtopic.php?f=567&t=98545 indirip bir dene.

ustameen demiş ki:
hangi versiyonu kullanıyorsun. birde bot ekranının altında durum mesajı verir. ordaki mesajları buraya yazarsan daha kolay yardımcı oluruz sana.

eğer beta4 ü kullanmıyorsan burdan viewtopic.php?f=567&t=98545 indirip bir dene.
Beta 4 ü indirdikten sonra return olayı çözüldü fakat şimdide kasmaya gittiğim yerde buff bastıktan 2-3 sn sonra anında dc veriyor.Şu an 2 pc kullanıyoruz bu sebep olmuş olabilir mi?Yada sebebi nedir?Diğer arkadaşım bi sorun olmadan kasıyormuş...

clientli olarak botu kullanıyorsan eğer silkroad kurulumunda sorun olabilir. clientsiz olarak dene. eğer yine dc veriyosa başka bir problem vardır. mesela modemi resetlemeyi dene.

Yardımın için teşekkürler sildim baştan yükledim tüm kurulumu baştan yaptım sorun kalmadı.Gerçekten süper özellikli bir bot benim gibi düşünmeyin günlerce kaç senedir sm kullanıcısıyım.Bir çırpıda fikrimi değiştirdim.Herkese öneririm crack bot olmaması,virüs uyarısı almamam vs. vs. diğer bilinen özellikleri yanında cabası...

Yukarı Alt