ArkadaşLar oyuna girişte düne kadar hiçbir problemim yokdu fakat bugün girmeye çalışırken tam 6 sefer attı ve ???? hatasını verdi masaüstünde graphic kart ile ilgili sebebi ne olabilir ??

Jim

rank8
ondan deil bende dün bu sorun vardı 1 kere ????? hatayı aldım sonra ekran kartını update etim tekrar oyuna girdiğimde yine ?????? hatası SS ler önceden silmiştim zaten

Ekran kartı sonmodel olmasına rağmen oyun bilgisayarı çok yoruyor.Genelde o hatayı alıyorsan bu silkroad programları çok kullanıyorsun demektir.Benim şahsi görüşüm bu programlar hataya neden olabilir.Örneğin :nodc

şimdi deniyicem işte ekran kartını update ediorm eğer olursa bilgi veririm herkes dener :) birde şöyle birşey öğrendim benim ekran kartım GeForce FX 5500 Nvidia bir kaç arkadaşım daha bunu kullanıor ve söylediklerine göre arada onlardada aynı şeyi yapıyormuş fakat ben ne zaman oyunda 1 saat bıraksam stall'a pcyi bırakıp gitsem geldiğimde o hata yada oyuna oto entera bırakıp 30 dakka 45 dakka uzaklaşsam inş. update edince düzelir.

Evet gelelim konumuza şimdi oyuna 3 4 saat girmeyi deniyoruz tam girdik diye sevinince pat masaüstünü görüyoruz şimdi bu hatayı almamak için program files a giriyoruz ve ordaki MHTC nin içinden screen shots dosyasını siliyoruz veya o dosyadan başka bir yere kopyalayıp mhtc nin içinden tamamen screen shots u kaldırıoruz şimdi oyuna girmeyi deniyoruz ekran kararınca yine boş bir umutsuzluğa kapılıyoruz ama bi bakmışız ki çarımız karşımızda :) girip rahat rahat oynuyoruz %100 çözüm ben 1 günde 13 kere bu hatayı aldım screen shotsu sildim artık pc tam kastığında bile girince ?? vermiyor.
Dipnot: UniqueBladeR ' den AlıntıdıR

Yukarı Alt