İndirdiğimden beri 1 kere bile giremedim oyuna,hep traffic veya dc veya masaüstüne atiyor direk sorun nedir?

Oyun eskiden checke giriyordu ondan dolayı giriş yapılabiliyordu ama artık pek check e rastlamak mümkün değil. Oyun full çekiyor. Ondan dolayı da alımı kapatıyorlar. yani sizin oyuna girmenizi engelliyorlar. Premium almak lazım rahat girmek için o da sanırım paralı...

Von Dutch

Öğretiyorum
volkanka demiş ki:
Oyun eskiden checke giriyordu ondan dolayı giriş yapılabiliyordu ama artık pek check e rastlamak mümkün değil. Oyun full çekiyor. Ondan dolayı da alımı kapatıyorlar. yani sizin oyuna girmenizi engelliyorlar. Premium almak lazım rahat girmek için o da sanırım paralı...
Duyduma Göre Pre Girişleri Etkilemiyormuş.

KaragumrukHoligans demiş ki:
volkanka demiş ki:
Duyduma Göre Pre Girişleri Etkilemiyormuş.
joymax db olduğu için girişleri etkiler :muck:

Masaüstüne atma sorunu çok rastlanan durumlardan biri.Eğer oyunu yüklerken direk mediapk2 yi attıysanız v.s böyle hatalar almanız mümkün. Oyunu sitesinden full olarak indirmenizi ve yeni indirdiğiniz setupla tekrar kurmanızı tavsiye ederim. Böyle bir problem kalmayacaktır. Sizin yaşadığınız hataların hiçbirini ben yaşamıyorum.Bir de unutmadan .NETFRAMWORK pakedini bilgisayarınıza kurunuz. Driverınızı ve chipsetinizi güncelleştirip direcx i yükleyiniz. Ve bilgisayarınızı kaspersky gibi güzel bir anti-virüsle baştan aşağı bi taratınız.Eğer hala kasma,takılma gibi sorunlar varsa oyuna girdikten sonra grafik kalitesini düşük seviyeye getiriniz. Bu dediklerimi yaptıktan sonra hiçbir problem kalmayacaktır. Gönül rahatlığıyla oyuna girebilirsiniz.

Yukarı Alt