26 Tane SSi buradan indirebilirsiniz http://www.dosya.tc/Superstarh_rs_z.rar.html merak etmeyin virüs yok:) .Jpeg'e konulmaz herhalde
NOT : Resimlerde 1 resimin kücük bir yerinde karalama yaptım o da deger verdigim kisinin gözükmemesi icindi...
Arkadaslar öncelikle herkesi rahatsız edicem kimse k.bakmasın...
SuperStarDeejay denen DModla 200 silke SBOT anlasmıstık..Herşey normal gidiyodu adam sbot id pw verdi ama verdigi id pw old customer degildi...Bunu adama söledigimde buna o hesabı verende bunu kazıklamıs böle bişiye inanmıyorum ztn nese adam söz verdiydi bugün sbotu bulabilirsem sbotu bulamassam 200 silkini veririm diye ama hala ortalıklarda yok msnden sildi herhalde eğer iğnenin ucu kadar yüregi varsa bu baslık altına bişiler yazar nese arkadaslar herkese kolay gelsin bu arkadasa güvenmeyin benden bu kadar...Ha ben 51 YTL ile çıkmam ama batmam da:) Kimin ne mal oldugunu öğreniyoruz...
Ben Extraloob tan bu arkadasın Tel numarasını isticem ve bana eminim Gizlilik hakları zarttan zurttan bahsedicek ins. bisi söylemeden tel numarasını verir... BU adamı Msn kayıtlarıyla polise vericem kaçarı yok bunun ev adresini fln varsa yüreginde insanlık varsa söylesin lütfen ...
Msn Kayıtları Download http://www.dosyaupload.net/137prodiscjokey2206653197.xml

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
tam bende diger baslikta modlarin site tarafinda güvencesi varmi yok mu diye sormustum.
Umarim senin istedigin bilgileri verirler

Bi kazıklandım diye kimseyi suclu tutamam ama böyleleri yüzünden sitedeki diger DModlara leke sürülüyo artık DMOdu var bırak Admin yazsa bile almam :(

Absence

1.si yok artık
2.si EXL aracılığı niye kullanmadınız (15 lira fazla v.b gibi yorum yapıcaksan hiç yazma 51 YTL gitmiş bununla batmıyacak adam 15 lirayıda verir)
3.sü msn kayıtlarını s.s ler halinde buraya koyabilirmisin

Takipteyiz

Arkadaslar Afedersiniz resimler sıra sıra gitmedi bilmiyorum neden böyle oldu ama resimleri tek tek acıp baktıgınızda olayın örgüsünü kavraya bilirsiniz.
Biliyorum şu anda Extraloob DModunu sucluyorum ve aranızda meslektasını savunacaklar illaki olabilir ben bosu bosuna bi insana bisi demem aklınızda bulunsun msn kayıtları download var resimleride ekledim sadece arada normal konusma gectiydi orayı almadım bir yeri karaladım oda deger verdigim insan oldugu icindi...

Neyse hala inanan olur inanmayan olur.. Ama birazcık yüregi varsa gelir su konu altına bisiler yazar ! Nese kalın saglıcakla.

o girmicek takip ediyorum son 3-4 gündür girmiyo msn e cumartesiden sonra girmedi %1000 sildi beni ama prob. degil kimsenin hakkı kimsede kalmaz.

Majestic demiş ki:
dreadlogos demiş ki:
o girmicek takip ediyorum son 3-4 gündür girmiyo msn e cumartesiden sonra girmedi %1000 sildi beni ama prob. degil kimsenin hakkı kimsede kalmaz.
Sen bana anlaşabilir şekilde bu olayı bi özet geç bakalım.Nedir bu olay dolandırdımı seni ne yaptı bisürü resim koymuşsun hepsini okumaya fırsatım yok.Sen güzelce anlaşılabilir bir dille anlat.
Yetkili dediğin böyle olur :wink1:

kardes bak gecen hafta pazar eklemistim sbot icin sonra neyse anlastık pazartesi alıcaktım doktora gittim alamadım salı günü aldıydım silki fln sonra ben silki verdim aldım botu ben sbottan fazla cakmadıgım profildeki bitis sürelerini fln bilmiyodum :S yoksa bu konu gecen hafta acılacaktı neyse ben sbotun profildeki old customer yerini gösteren yeri fln ögrendim dogal olarakta aldım acc'ın old customer olmadıgını öğrendim
Sonra arkadasla temasa gectim böyle böyle diye adamda baska birisinden almıs oda buna kazık atmıs ben adama sbotun old customer olmadıgını söyleyince anladık yada öyle farz ediyoruz:(
İşte Sonra bu k.bakma fln dedi cumartesi günkü konustugumuzda bu aksam 8e 9a kadar ya sbotla ya 200 silkle gelmesi gerekiyodu gelmedi bende konuyu actım ben son dakikaya kadar tolaranslı davrandım agzımdan bi kere bile küfür cıkmadı farkındaysanız hala cıkmıyo.
yani olay bu adam bana new acc verdi o bendede vardı :S o bişi degil arada 100 silk daha kaynadı ona karnım yandı :S
İnş. Dogru düzgün anlatabilmişimdir. Ha bakın adam bugün verir silki veya sbotu şimdi özür dilerim kaparım konuyu ama artık iş işten geçti gibi geliyo bana :(

WaRLeaDeRS demiş ki:
Majestic demiş ki:
dreadlogos demiş ki:
Sen bana anlaşabilir şekilde bu olayı bi özet geç bakalım.Nedir bu olay dolandırdımı seni ne yaptı bisürü resim koymuşsun hepsini okumaya fırsatım yok.Sen güzelce anlaşılabilir bir dille anlat.
Yetkili dediğin böyle olur :wink1:
Majestic bir numaradır ^^,

o adam msj atmadıgına göre modlugu alındıgına göre birisi bana haklısı diyebilirmi ? buraya o kadar yalanlayıcı msj atarken atıyosunuz bişi kanıtlayınca bir Allahın kulu dogru söylüyosun dememiş neden acaba ? :s Nese Allah herkese kolaylık versin
Extraloob bu adamın tel numarasını biliyo herhalde... Verirse cok sevinirim yüzüne yüzüne konusunca belki daha iyi anlar...

Yukarı Alt