Titus Pullo sana tavsiyem sakın deneme bile amd de aşırı ısınma sorunu var bildiğim kadarı ile ,elinde kalır işlemcin uyarayım dedim.
ayrıca seni geçtim :D :D :D denemelerini beklerim...

zextron demiş ki:
Titus Pullo sana tavsiyem sakın deneme bile amd de aşırı ısınma sorunu var bildiğim kadarı ile ,elinde kalır işlemcin uyarayım dedim.
ayrıca seni geçtim :D :D :D denemelerini beklerim...
Merak etme kuzum özel soğutma sistemi var, overclock rekorları kırma gibi bir amacım yok ki öyle olsa 940BE alırdım o zamanlar. Dip not olarakda şunu söyleyeyim İntel işlemciler SuperPI'de daha iyi performans veriyor. Diğer programlar ile de sonuçları karşılaştırmak lazım. O zaman sana şans tanımıyorum diyebilirim.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Titus Pullo demiş ki:
Usülsüz ve şerefsiz bir firma bro açık konuşayım. Yemediği halt yok yemediği ceza da yok ve hala uslanmadılar.

+ ikiside aynı hızda performans sergilerken intel 100 ise amd 30 lira istiyor aynı işlemciye bu bağlamda cidden bir bimbomdan nefret ederim bir de intel'den.

İntel taraftarı değilim bu biline, ama gerçek şu ki aralarında belli bir performans farkı var.Bu benim fikrim
ayrıca listeyi yenilememişsiniz. neden acaba?? :D :D :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
neden hazmetmemek yazdınız kim ne skoru yaparsa listeye ekliyoruz bir sorun yok ki.

21 mayıs 2009 tarihli denememi bu konu altında yayınladım ama hala görüyorum ki görmemezlikten gelmektesiniz.bunu bildirmeme ragmen neyi ima ettiğimi sorguluyorsunuz demek ki kendi denemeleriniz dışındaki diğer bildirimleri dikkate almıyorsunuz
bu demek değildirki sizin skorlarınız beni çokta ilgilendiriyor beni ilgilendiren konuyu açıp arkadaşlarınızın skorlarını yayınlamanız yani seçici davranmanız herkese açık olmadığını başta söleseydiniz konuyla ilgili moderatör arkadaşında ne kadar konuyla ilgili olduğu apaçık ortada
bundan sonra banlanma riskimde var tabi yada editlenme gibi :D
:headbang: neyse sağlık olsun başka forumlarda boy gösteririz bizde neyapalım :P:P :headbang:

garibime giden ne biliyomusun kontrol etmeden diyorsun bide ''bir sorun yok ki'' 8O 8O

yani ne diim bilemiyorum :|

kim ne skor yaparsa :lol: :lol: tabi tabi siz devam :uyku: :uyku:

:mrgreen: :mrgreen: haa bide şu var tabi çok oldun der gibisiniz ama genede yazim meyve veren ağaç taşlanır

intel amd kıyaslamasını yapmışsınız overlock deneyin bakalım hangisinin yanma oranı daha yüksek hangisi daha yüksek sıcaklıklarda daha iyi performans veriyor .amd nin Ghz hız bildirimini abartılı buluyorum
ikincisi GS den nefret edeceğine sizi rezil eden aziz yıldırımdan nefret edin dede yi başınıza getiren o
avrupada başarı kazandığınız zamanı görebilecekmiyim bu fani hayatım boyunca merak içerisindeyim... :coffee:

bence arkadaş haklı burası rekor denemelerinin yayınlandığı bır konu değilmi? o da yayınlamış, üstünden bayağı bir süre geçmesine rağmen,bildirimde bulunmasına rağmen ve yazışmalar hala devam etmesine rağmen tepkisini bildirmiş kötü bişide dememiştir (bence) ama halaaaa görüyorum ki değişen bişi yok üstüne üstlük iddaaya girerimki onun dediği gibi siteye girişinide iptal etmişsinizdir
boşuna dememişler doğru söyleyeni 9 köyden kovarlar zanediyorum ki bunları söyledikten sonra benide bir giriş yasağı bekliyor ama olsun yanlışın yanında olmaktansa doğrunun yanında ölürüm..

- Resim Silinmiş.
sanirim zirve yer deistirdi :)
ne kadar voltaj verdiysemde artık çakılıyor sistem. En son çarpan ile ulaştıgım değer bu, artık fsb işine girip 4,0fln görmek lazım ^^
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
yapacaksın atacaksın skorları bro yoksa listede altlarda yer alacaksın :P

Yukarı Alt