1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

"Süperbilgi yarışması" devam ediyor


 1. Mopneet

  Mopneet  

  Kayıt:
  22 Haziran 2008
  Mesajlar:
  10.204
  Beğenilen Mesajlar:
  15
  Ödül Puanları:
  38

  [​IMG]

  Superonline.com'un ödüllü "süperbilgi yarışması" devam ediyor.

  “Ben her şeyi süper bilirim” diyenler http://www.superonline.com adresine giriyor, zamana karşı yarışıp soruları yanıtlıyor. Büyük ödülün MacBook Pro olduğu yarışmaya katılanlar; iPhone 3G S, iPod Touch, 100 kontör değerinde TL ve Superonline internet abonelikleri kazanma fırsatı yakalıyor.

  Bilgisine güvenen Superonline.com üyeleri kazanmaya devam ediyor. Superonline.com web sitesi üzerinde düzenlenen “Süper Bilgi Yarışması”na katılan ve soruları bilen günün birincisi 100 kontör değerinde TL, haftanın birinci, ikinci ve üçüncüleri iPod Touch, ayın birincisi iPhone 3G S, ayın ikincisi ve üçüncüleri 6 aylık Superonline İnternet kazanıyor. Nisan ayında başlayan ve 22 Temmuz’a kadar devam edecek yarışmanın şampiyonunu ise son model bir MacBook Pro bekliyor. Yarışmanın genel sıralamasında ikinci ve üçüncü olan yarışmacılara ise 12 aylık Superonline internet aboneliği hediye edilecek.

  Süper Bilgi Yarışması’na katılabilmek için Superonline.com üyesi olmak ya da Facebook hesabı üzerinden bağlanarak soruları cevaplandırmak gerekiyor. Zorlanılan sorularda “sonraki soru”, “yarı yarıya”, “istatistik ver” ve “joker hakkı” kullanılarak avantaj sağlanıyor. Yarışma kapsamında günde 5 kere yarışma hakkı, yanıtlanan her bir anket sorusu ve davet edilen her arkadaş için ek bir yarışma hakkı daha tanınıyor.

  Süper Bilgi Yarışması’nda son 7 haftada, 21 kişi iPOD Touch, 49 kişi 100 kontör değerinde TL, 1 kişi iPHONE 3G S ve 2 kişi de 6 ay ücretsiz Superonline internet hizmeti kazandı.
  Yarışma hakkında ayrıntılı bilgiye http://www.superonline.com adresinden ulaşılabiliyor.​
   
 2. LionShout

  LionShout rank8

  Kayıt:
  28 Ağustos 2009
  Mesajlar:
  370
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  facebook linki varsa verebilirmisin?