Merhabalar arkadaslar ben Kendi Yazmış oldugum bir Programı Yayınlamak istiyorum . Programda bir çok Değişik özellik Vardır. Bu Programı Diğerlerinden Ayıran Exchange ile otomatik goldu alabiliyor yani afk ikende taxi yapabilirsiniz. Eğer 40 Saniye içinde kabul etmezlerse Partyden Banlanıyorlar.

- | Otomatik Exchange Yollayıp Verilen Tüm Parayı Alır . Ona göre Time Doldurur.
- | Süresi biteni otomatik Party'den atar
- | Otomatik Party Kurur.
- | Party'e Gelenleri otomatik Kabul Eder.

-Programdan Görüntü-

Visual C# ile yaptıgım bir program . buyrun indirin açmadan tek tek virus totalde olan tüm programlarda taratın . ben bunun visual C# projesini taratıyorum Ki siz'e daha güvenilirlik vermek için sizin verdiğiniz. virus total sonucları exe'nindir.

Şu programı kullanamazmıyız ? Çarımız soyulurmu ? Okan abiii lütfen yazın bişe arklar:S

Arkadaslar anlamıyormusunuz Yazılımdan kaynaklanan kodlardan dolayı virus gibi seziyor s-Bot misali. Tabi güvenmedikten sonra zorlayacak değiliz.

Sbotta themida diye birşey vardı oda zararlı değildi bu virüs trojan kaynıyor maşallah. :S yeni üyesin 3. mesajın ayrıca ayıp ya emek hırsızı. summer2:

Impossy demiş ki:
Sbotta themida diye birşey vardı oda zararlı değildi bu virüs trojan kaynıyor maşallah. :S yeni üyesin 3. mesajın ayrıca ayıp ya emek hırsızı. summer2:

Bilmeden Bu şekilde iftira Atma Sonra pişman olursun biz siteye yeni geldk benim bildiğim yeni gelenlere misafir gibi davranılır ama siz yeniyiz diye dışlıyorsunuz.

extraloob demiş ki:
ben bakayım bunun virüssüz olanı var mı :detective:

abicim programı ben yazdım kodlaması ben yazdım proje olarak koyayım kodlarına bak istersen suan tek bu sitede var istersen projesini atayım yine aynısı çıkar. yine aynı sonuclar.

Pro

rank8
FrePotter demiş ki:
extraloob demiş ki:

abicim programı ben yazdım kodlaması ben yazdım proje olarak koyayım kodlarına bak istersen suan tek bu sitede var istersen projesini atayım yine aynısı çıkar. yine aynı sonuclar.
Pm'le Gonder Okan abiye baksin hacim dedigin dogruysa...

ProMaster demiş ki:
FrePotter demiş ki:
extraloob demiş ki:

Katılıyorum gönder pm ile sen yazdıysan içinde neden bu kadar virüs trojan var arkadaşım?

Katılıyorum gönder pm ile sen yazdıysan içinde neden bu kadar virüs trojan var arkadaşım
anlayamadığını anladım . içindeki kodlamaları virus trojan gibi goruyor oyuna müdahele ediyor exchange atıyor timmer ayarlı bunu normal karşılamaz virus programları.

extraloob demiş ki:
gönder bakalım.

gönderdimmi sende viruslu olarak gorunecek basım belaya gidecek . konuyu kaldırırsan sevinirm böle olucagını bilsem yazmazdım saatlerce urgastıgım programı virus diye kendi agzımda konuyu kaldırlmasını ricaa edecegim aklıma gelmezdi .

Yukarı Alt