Server
Takımı
Galatasaray
Şimdi bu konuyu benim gibi okul nedeniyle anne baba dırdırı falan bunlardan dolayı kasamayanlar için.Bu taktikle yaz tatiline kadar zahmetsiz en az 500 k sp kasıp yaz tatilinde sp, gold, item, silk derdi olmadan rahatlıkla kasabilirsiniz.
Alın size taktik:(Not hiç bir zaman skillere dokunmucaz yani masteri lwl up yapmıcazz)(yoksa ben karışmam)

1.Yeni bir account açın.
2.En yakın silk satan yerden 50 silk alın.(8 ytl yi geçmez)
3.Ag bot'un son sürümünü indirin(bi kenarda dursun)
4.Girin accounta yeni bi char açın(blade olsun)
5.Chara botla girin(sakın silk harcamayın!).
6.Ag bottan "Wiews" butonundan "Return to Town" a tıklayın ve "On death, revive(1-10)" işaretini seçin ve "Return to Town" sekmesini kapatın.
7.Kancının yanındaki kapıdan dışarı çıkın ve manyangların bol olduğu bir yere gidin.
8.Tekrar "Wiews" e tıklayım "Hunting Area" sekmesine tıklayın ve "Current Position" a tıklayın.
"Redius" a 75 yazın ve "Add Hunting" e tıklayın.Sekmeyi kapatın.
[9."Wiews" den "Auto Potions" a tıklayın ve
Hp Lower then ...% Sit down
yazan yere
Hp Lower then 15% Sit down
yazın.(Lwl 9 dan sonra)]
10.Start Bot a tıklayın başlasın kasmaya

Artık dershaneye mi gidersiniz okulama gidersiniz bilmem.
Gelince int e veya str ye verirsiniz(str tercihimdir)
bide üstündekileri satın kancının yanındaki kapıdan yine çıkın Big-eyed Ghost lara bırakın (Hunting area yı ayarlamayı unutmayın.)

8 olunca 8 lwl bowunu alın ve takın sonra üstünüzü full arrow alın gidin bırakın janganın arkasında "Water Ghost ların bol olduğu bi yere tabi yine Hunting area yı unutmayın.

Böyle böyle yapın işte her zaman sizden en az 2 lwl düşüklere bota bırakın.
Skillere sakın vermeyin.
Üstünüzü de armor düzün.
9 lwl den sonra oturtma ayarını auto potiondan yapın ve "use pills" de ki bütün kutuları işaretleyin.Tabi arrowların yanında 1 50 lik universal pill almayı unutmayın.
Ag bot bölümünde hazır scriptler var silahı tamir etsin gitsin kasma yerine tabi her zaman en az 2 lwl düşük(en az).

Ben 1 günde 2 k sp kastım ve daha 10 lwl charr gerisini siz hesaplayın.

( Extraloob Paylaşmazsan Öğrenemezsin.)

Tamamen benim yazımdır.(Ç)alıntı değildir.İsim vererek paylaşmak serbesttir.

Oncelikle eline sağlık...
2. olarak skilleri acmadan 10 Lv e kadar atak yaparsin idare eder ama sonrasi icin ???
Bir yapılandırma icin 400 K + sp lazım 2 K anca ilk Lvllerde idare eder.
En iyisi eline yuksek Lv car olacak onla kasacan :D
Ama senin bu fikrin okula gidenler icin uygun olabilir...
PS: Joymax artık silk i bulunanları bile banlayabiliyor ^^

Server
Takımı
Galatasaray
Arkadaşım chara 3 ay önce 50 silk çektim şuan accountta 9 silk var ayrıca 1 günde daha 10 lwl ken 2 k kasıyo ayrıca sadece arrow ve universal pill alcak silah tamiri yaptırcak.Bunların parasını zaten bot oto çıkartıyo merak etme sen.2 k sp nin yanında 155 k gold kastı.charı 1 saat önce tekrar bota bıraktım ve şimdi 11 oldu ve 700 sp kastı yanında(ama euro ya götürdün baroslarda bıraktım)Bence iyi kasıyo ben bu taktikle okul sonuna kadar 1 m sp kasarım.hatta resmini çeker yeni konu açar koyarım.Herkese iyi akşamlar.

ya bu yöntem baya bayar bence bi kere pc full açık olcak ki oğle saatlerinde minimum 20 tane DC yersin.Sen okula git ma gitmeyen tonla adm var.Belki bi auto login programıyla olur belki.
Ama çok iş bu yol yaff.
Ama yinede paylaşımın İçin Teşekkürler...

Server
Takımı
Galatasaray
Ya JasonWalker ın programıyla oyuna gircen dc yiyince tekrar gire tıklıcan
tabi loader da kayıt edipde start deyince direk sro_client gelcek loader değil...
ayrıca anne baba dırdırı için de kendinize ayrı oturum açıp şifre koyun başlat+L ye basın monitörü kapatın kalsın.Camı açık bırakırsanız PC nin sesini duymazlar PC ye oturmaya kalkıncada zaten bascak tuşa PC yi kapıcaklar bütün kanıtlar kapancak çok güzel bi yöntem bence ama scriptle uraşman lazım biraz kolay gelsin....

Paylaşımın için teşekkürler bilgiler çok güzel fakat gerçenten bu yöntem insanı sıkar.Bu yöntem eskiden yapıcaktık plvl devri başmamadan önce artık millet 1 günde ong plvl sayesinde 30 oluyo :S

Server
Takımı
Galatasaray
QuickMeck demiş ki:
Paylaşımın için teşekkürler bilgiler çok güzel fakat gerçenten bu yöntem insanı sıkar.Bu yöntem eskiden yapıcaktık plvl devri başmamadan önce artık millet 1 günde ong plvl sayesinde 30 oluyo :S
doğru söylüyosun ama taxi ye girince para vereiyon bunda ise para kazanıyon :mrgreen: :thumbsup:

:oldie: ayrıca ben yaz tatili için hazırlıktan bahsediyom boş boş durmaktansa char böyle kasılsın daha iyi :beer:

hadi kolay gelsin bende biraz charı izleyim :popcorn: :popcorn: :popcorn: :popcorn: :mrgreen:

Yukarı Alt