Ödül:
1:)1 Tane Sincap yada Maymun
2:)3 adet clock
3:)11 adet yerden kalkma scroll
4:)11 adet öldügün yere gitme scroll
5:)50 adet hızlı return (silkle alınan) scroll
6:)50 adet global chat
7:)11 adet repair scroll
8:)3 adet tip degistirme scroll
9:)oyunda 200m gold (not en erken yapan kisi 500m vercem +1 tane 64 lvl sos sword)
10:) bu saydıklarım hepsi psrodadır bun sölediklerimi yapcagımdan emin olun o kadar cok para ve silk warki bir seye yaramıyor
oyundaki adım TayC
msnim:[email protected]
bu hediyeleri vermenin amacı su
sremu da bir tane europa 80 lvl cleric ve wizard skiller 80 ve max charter tipi 14731 olcak
ve auto spawn yani bi cıkarısta 300-500tane yaratık cıkarma olcak ve ben skilleri kullanıcam yani yaratıga vurucam istedigim kadar kalkan acma o kadar mühim deil ama yaratıga dalmam mühim bu kadar saydıklarımı yapın alın ödülleri ve bu dediklerimi eger yapmazsam beni siteden banlayabilirler ayrıca zaten beni herkes tanır
msnden bana ulasın yapmak isteyenler:[email protected]

Evet seni herkes tanır.Bir şaka için yarım saat küfür eden almanyalı kadir. :x

arkadaşım bu saydıkalrın çok kolay seyler bn yaptım yapıyorumda ama sana nasıl güvenebilirimki...? bana bir ön ödeme yap yapım .. ?!!!!!!!

Noluyo ya TayC Saydıkların süper TayC'a laf yoq.. :mrgreen: :mrgreen:
Şaka bir yana kimse bu kadar şeyi bedavaya yapmana güvenemez..O.o

nesine güveniyimki oyunda sa deyip kardesim 100m e pet almak istyiyorum diyince küfür edip sen eziksin işine bak diyen adama ne diyim ben başka insan bari as der selam bile almıo

WeAre

Buralıyım
beyler bencede bu adam pek tekin değil geçen msnden virüs attı 2 kere pc format attım o gün msn bi açsaydı anlatamam ne kadar sinirlendiğimi ya 2 kere format attım akşam akşam

gerizekalının başkanı.bu foruma üye olurken IQ testi gerek bence :mrgreen: bu adam 2-3 kanki dedi bana sonraki gün 'bağğğk 10000 ilsk aldım sanada satıyımmı bişeyler heaaaaa'dedi cahil insan arkadaşına bedava vermezmi dedim hem neden okadar para harcadın dedim.oda'sanamı sorcam salak ...s.... dedi.250euroya aldım benim için parabile değil ben almanya da yaşıyorum'faland edi.o zamn diyemedim eğer burayı okuyosan al o si(L)kleri bi tarafına geçir! :evil: :evil: :evil: :evil:

Yukarı Alt