Skillere geç basıyor aynı şekilde potlarada öyle +lag çarlar yatabiliyor. ve bir skili basmadığım halde 2 kez vurabiliyor :)

Bencede globalların Mob larda npclerde gözükmesi bir özellik herkezin görmesi için aynı şeye katılıyorum

beyler bu arada saldırmayan petlerin fiyatları 90 silk diğer saldıran petlerin 180 bakan dikkatini çeken oldumu

Revolten düzeltme yap Hiçbir Atack pet saldırmıyor Tilki Ayı Dahil Gözlerimle gördüm :wink1:

CoM3WiTHMe demiş ki:
Creepy demiş ki:
Revolten düzeltme yap Hiçbir Atack pet saldırmıyor Tilki Ayı Dahil Gözlerimle gördüm :wink1:
Belki Adam Saldırmasını Kapattı Nasıl Gördün ??
Şöyle Cevap veriyim hemen :wink1:
Benm Oyunda İspanyalı Bir arkadaşım var Adını vermek istemiyorum silk manyağı bişey tmm onun tilkisini kasmalık almıstım ve ne yaparsam yapıyım saldırmıyordu :wink1: Eminim bu Açıklık getirmiştir Teşekkürler. :thumbsup:

Atack petlerin hepsinde bug var atack yapımıyor.
Grap petlerin hepsinde bug var ne stall nede exchange ediliyor.

Boşuna tartışmaya gerek yok. Saldırmayan peti sadece Unique de üstüne salarsınız size dalmaz.

Konunu ßaşlığı ßile Tüylerimi Diken Diken Ediyo.Walla ßenim Ekrak Kartım Yüksek Olmasına Rağmen Karakterimin Belden Yukarısı Geride Gözüküyo :D:D

Al sana bug :lol: :lol:

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
egemen2167 demiş ki:
npc lerdeki görew resimi normalde npclerin üstünde iken bug sayesinde yerde :)
aaa öyle deme o ssro nun farkı... xD ßide ip ßan konusu Türk kardeşlerimiz sayesinde hangi serverda olrsak olalm ban yemesekte 30 sn de bir ,bu arkadşlar sayesnde küfürlü bi global yiyoruz...ßuda ßzim farkımız sanırm....

Yukarı Alt