Merhabalar.. SJSROdaki bayiliğimizi bıraktık sunworld'e geçiyoruz.

Gm ile Anlaşmalı olarak çalışmaya başladık, kısa zamanda sadece nick ile gold satışına başlayacağız
Satış fiyatlarımız ;

1B = 75 TL
2B = 130 TL
3B = 200 TL

Şuan için fiyatlar böyle. Arada eklediğimiz kâr Sadece %5'tir, Gerisi gönderim ücreti.

Ödemeler Yapı Kredi Bankası Havalesi, PTT isme havale olacaktır.

iletişim için mailto:[email protected]

Daha Keyifli Bir oyun için..

Saygılar..

arkadaşlar yeni konu açmaya gerek duymadım.. burdan haber veriyim 2bil imi 100 liraya vericem :wink1: ankara trabzon elden olabilir. diğer şehirler bi aracı aracılığıyla ptt ile yapılabilir. (yarıyarıya )

theemperorwolf demiş ki:
arkadaşlar yeni konu açmaya gerek duymadım.. burdan haber veriyim 2bil imi 100 liraya vericem :wink1: ankara trabzon elden olabilir. diğer şehirler bi aracı aracılığıyla ptt ile yapılabilir. (yarıyarıya )
kendi satışını kendi konundan yap arkadaşım... Kimsenin ekmeğiyle oynama derim. Yoksa bir daha ekmek göremeyecek duruma gelebilirsin :wink1:

Bu arada bizim satış sınırımız yok.. 130B'ye kadar yolu var. Anlayacağın 2 3 yaşındaki çocuklar gibi elimizdekileri satmıyoruz

ha bide benim kimsenin ekmeğiyle oynadığım yok. madem o kadar büyük bi bayiliksiniz 1 2bil satmasanız batmazsınız...

theemperorwolf demiş ki:
çocuk dediğin kucağına çocuk verir..

sen 130bilini bana kanıtla sunworlddeki neyim varsa bırakacam...
Terbiyenizi takının lütfen.. Babanızın ahırında değilsiniz :wink1:

Size birşey kanıtlamak zorunda hissetmiyorum kendimi nedense?

gardaşlık karşında 16 18 yaşında birisi yok böyle çok bilmiş havalı ayaklar yapma bana. dediğim gibi madem zenginsin 1b koymaz.. bu kadar büyütme o zaman... burda en fazla bi ban yerim ama sen uzatmış olursun....

eger bi satış yapıcaksanız bunu kanıtlayın insanlara inandırın ondan sonra satış ypn :wink1:

Yukarı Alt