Beyler 12 Şubat 2010 Saat 14:18 Oyun Girmiyor Beyaz Bi kutu .hata veiyor start bile Gelmiyor Yeni Patchmi Geldi Nolldu Konuyu Güncel Tutun

Daha hiç bir şey belli değil server ciddi şekilde hasar görmüş ve 20-30 gün bakımda olucakmış update gelip gelemeyeceği belli değil eu nun gelmesi zaman alabilir çünkü eu skillerinde bir problem olduğu söleniyor eu nun gelmesi oyunun dengesini bozabilir çünkü jangan cave çok zor medusa çıkarken buga girebilir veya eu çarlara girdiğinizde sremu da olduğu gibi çarınız havada veya yerin altında bugda kalabilir server açıldıktan sonra test aşamasına giricekmiş ayrıca server 2 den sonra 3 de gelebiliceği söylendi. kaynak http://www.sro8.com forum dan bakabilirsiniz.

ben start dıyorum ama bıraz bekledıkten sonra su hata gelıyo
your client is damaged or corrupt making it unable to connect to the game . please reinstall the client yarımd edın lutfen

buro18 demiş ki:
ben start dıyorum ama bıraz bekledıkten sonra su hata gelıyo
your client is damaged or corrupt making it unable to connect to the game . please reinstall the client yarımd edın lutfen
Tekrar Yüklemeyi Dene

Şu anda indiriyorum 2.020'yi oyunun şu anda tam olarak versiyonu nedir ? Açık mıdır sunucu ? Ve de update linkleri megaupload ve site erişim yasağı ile indiremedim başka bir alternatif link var mı acaba bildiğiniz ?

Yukarı Alt