Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
sabah geldigimde oyuna giriyordu, bir ara dc oldum tekrar girdigim de, start a tıklayınca oyundan atıyor server a baktığımda oyun ( Easy ) idi acaba ne zaman düzelir..

galiba Gm ler oyuna bakmıyorlar baksalar belki bir şeyler yaparlar en azından oyuna kapatırlardı...

Ewet Beyler Bende Biraz Once Girdim Accounta Star'a Basiyorum ve oyundan atiyor..... :oops:

Tekirdağ/Çerkezköy ilçesi Alperen Ocakları..FcK PK
haber 22 Ekim 2009 22:01:27 Pekin zamanı
eğer o bug fix dont tüm karakter swsro içinde böcek, i GM rapor yoktur, ben, kimse sunucu çalabilir GM söyledim, tüm oyuncular, kuzen kimse oyun şimdi giriş yapabilirsiniz swsro bırakacaktır.
şimdi
Ne yapabiliriz sadece GM bug fix bekliyor
Burada bunları yazmak herhangi bir haber
sadece buraya dikkat et.
size destek thx!
bazı bir swsro 2010 yılında, ama kapatılacak onun sahte haber, kuzen GM DG10 ve DG11, niçin dont güncelleştirme tüm veriler olduğunu söyledi haberleri?
sorun hata her biliyoruz ki, orada oyunda çok hata vardır
GM tüm hataları gidermekle, bu nedenle zaman tüm hatalar düzeltildi, sonra da zaman DG 10 ve DG11 güncellemek için deneyin
MAYADAN ALDIĞIM BİLGİ ÇEVRİLMİŞTİR...

Kaç kere söyledim size..
Gereksiz yere konu açmayın diye ya.
Birdaha kimse bunun gibi topic açmasın ..

Tequilla

Bilgiliyim
biraz araştırsan joul kardeşimiz boşunamı konu açtı ?? Bu bug yüzünden cok konu kirliliği oldu 1yerde bütün bilgiler toplansın azcık araştırma yaparsan joul arkadasımızın actıgı konuyu gorecegını umuyorum.

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt