Strike

Tanınıyorum
Bunun İçin Öncelikle Size 17 LvL Forcesi Acık Rese Sahip Bir Car Lazım
Str Carınız Varsa Bu Farm İçin uygunsunuz Carımızı 17 LvL e getiriyoruz (Skillleri 14 LvL de Bırakıyoruz ki en azından 3 tane atack Skillimiz olsun 17-24 LvL arası Devamlı Chakji lerde Kasılıyoruz Neden Chakji ?? Derseniz Mobların Konumları Aynı Ong Gibi Sonra 24 LvL e Yükseldiğimizde Force Carımız İle DLvL yapıyoruz Bot+Private Serverin Verdigi Özelliklerde Cok Kolay Farm Yapabilirsiniz Ben Yaklasık Gunde 25-30k arası Sp kasıyorum Int Carlar İçin Birşey Diyemem Strler için Geçerlidir

FrequenzY demiş ki:
Bunun İçin Öncelikle Size 17 LvL Forcesi Acık Rese Sahip Bir Car Lazım
Str Carınız Varsa Bu Farm İçin uygunsunuz Carımızı 17 LvL e getiriyoruz (Skillleri 14 LvL de Bırakıyoruz ki en azından 3 tane atack Skillimiz olsun 17-24 LvL arası Devamlı Chakji lerde Kasılıyoruz Neden Chakji ?? Derseniz Mobların Konumları Aynı Ong Gibi Sonra 24 LvL e Yükseldiğimizde Force Carımız İle DLvL yapıyoruz Bot+Private Serverin Verdigi Özelliklerde Cok Kolay Farm Yapabilirsiniz Ben Yaklasık Gunde 25-30k arası Sp kasıyorum Int Carlar İçin Birşey Diyemem Strler için Geçerlidir
nasıl ya anlamadım ben :) şimdi ben kendi ezik çarımı 82 level nukerle kasıyorum pennonlarda birinden 11 sp geliyor bu yöntemle kassam daha çok kasabilir miyim ?

FrequenzY demiş ki:
@Captain
30 LvL den sonra Ben Chakjiler Kadar Güzel Base Olduğunu Dusunmuyorum

@zero

Günde 30k Kasabiliyormusun Pt Moblar Olsa dedigin Güzel ama Malesef Yok
6 saatte 18 k kastım :wink1: 1 gün kapatmasam rahat 45 k kasarım

az kasmışınız ama ben genelede paso 9 gap giderek kasiyorum yeni skiller gelmeden önce 1 den 47 e kadar 9 gapta full farm oluyo du ama şimdi yeni skiller geldi nasil olur bilmiyorum ve 4 -5 günde bitiyordu farm :)

Yukarı Alt