arkadaş davet kodu yerine istediğinizi yazın demiş tabiki üyelik alınmaz... 8O davet kodu olayını çözebilirsek "doldurduğumuz forumda en son doldurduğumuz yer" üyelik alma sorununuda halletmiş oluruz.. konuyu hazırlayan arkadaşımın yardımlarını bekliyorum. :wink1:

extraloob üzerinden üye olmayı denedim şu hatayı verdi
Kaydı başarısız
Eğer gereksinimlerini karşılamıyor davet kod uzunluğu kullanmak istiyorsanız iletişim müşteri hizmetleri lütfen
yeniden doldurmak için geri gidiniz
önceki ekrana dönmek için tıklayın

elinde fazladan uyeligi olan verebilirmi uye olamadım hata veriyor sayfada :S olan varsa acil lazım

arkadaşlar lütfen banada üyelik alımı açin yardım edin üye bir türlü olamadım bana yardım edebilecek kimse varmı acaba bana üyelik alabilecek varmı acaba bayadır uğraştım ama alınmıyoo yardım edecek varsa lütfen pm atarsa sevinirim

dostum üyelik alırken istediginizi yazın bölümünde problem yasıyorum istedigimi yazamıyorum yani belirli biseymi var yada bana üyelik alırmısınız ?

kardeşim artık cevap ver. kimse üyelik alamıyor. parayla ise söyle veya ne ise. yeter artık bekletme

RAX

rank8
kardes bn indirdim üyelik verdi arkadaş ama loader felan çalışmıor start gelmior....

Yukarı Alt