Advance

ChallangeEveryThing demiş ki:
üyelik nerden alıcaz ??
"Hamachisiz 7/24 online ve profesyonel ekip ile bomba gibi gelmeye hazırız.Gerek program dilini gerek oyun clientini değiştirmeler sonucu ortaya bir oyun çıkarmaya çalıştık bunu da yakında sizlerle paylaşmayı düşünüyoruz.Kısa bir süre sonra oyunu closed beta olarak sunmaya karar verdik ve bu bağlamda beta testerlara ihtiyacımız olacak.Konu altından mesaj atanların değerlendirmesini yaparak seçilmeleri durumunda özel mesaj atacağım.
Bu uzun yazılarla sizi uğraştırmayarak hemen server özelliklerine geçiyorum"
kısmını okusaydın anlardın, ama senin gibi kişilere şuanda pek ihtiyacımız yok open betada gelirsiniz..

Açıkcası denemek için sabırsızlanıyorum...

Ayrıca logo derken nasıl bir logo? Sanırım ben yardımcı olabilirim...

Mopneet demiş ki:
Hocam sakin, yazanlara rağmen anlamadığı için gırgır geçmek istemiş kimyoo. ^^
başkaları geçer laf söylenmez biz birşey söyleriz tepemize binerler Mopneet anlayışın için tşekkürler :kalp:

Takımı
Galatasaray
Advance öyle bir konuşuyorsun ki :) Joymax'la yarışabilecek düzeye gelmiş gibi :)

Advance

sarkoLata demiş ki:
Advance öyle bir konuşuyorsun ki :) Joymax'la yarışabilecek düzeye gelmiş gibi :)
Siz kiminle konuştuğumu ve onun öyle yazış nedenini bilmiyorsunuz o yüzden lütfen konuşmayın :)

Maynard__

Bilgiliyim
Advance demiş ki:
sarkoLata demiş ki:
Siz kiminle konuştuğumu ve onun öyle yazış nedenini bilmiyorsunuz o yüzden lütfen konuşmayın :)
Beta testerdeki(eski zamandaki) KimmYooShin mi bu ? :P

Ps: Oyunu indirdim bekliyorum oyun açılmasını ve Tester olarak gelebilirim.

Jansett demiş ki:
Advance demiş ki:
sarkoLata demiş ki:
Beta testerdeki(eski zamandaki) KimmYooShin mi bu ? :P

Ps: Oyunu indirdim bekliyorum oyun açılmasını ve Tester olarak gelebilirim.
ben zaten vardım tester değilim ben , ensar özür dilerim biraz sert konuştum.

hayırlı olsun... kaliteli bir çalışmaya benziyor, umarım en kısa zamanda bizlerlede paylaşırsınız..

bu ismi Extraloob taklit etmis çok kalitesiz site orası. bnde deniycem güzele benziyor

Yukarı Alt