1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

>>>SüngerBob Fan Clup<<</22Üye\SüngerBob Replikleri Eklendi/


 1. Oazis

  Oazis rank8

  Kayıt:
  9 Mayıs 2008
  Mesajlar:
  668
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  °-° Dünya °-°
  [​IMG]

  SüngerBob KarePantolon Nickelodeon kablolu TV şirketi için Stephen Hillenburg tarafından yaratılmış bir çizgi dizidir.
  Esas karakter; Sünger Bob, Yengeç Krusty restoranında çalışan bir ızgaracıdır. Saf bir karakter olmakla beraber çok da iyi kalplidir. Genellikle kare pantolon giyer, üzerinde ise kravat ve gömlek. Çorapları dize kadar çekilidir. Sarı ve deliklidir. Onu ilk defa görenler genellikle "Aaa, peynire bak." derler. Çok şirin bir görüntüsü vardır.
  SüngerBob, Nickelodeon'un en popüler çizgi filmidir. Video oyunları ve 2004 yılında çekilen aynı isimde bir filmi vardır.  Karakterler


  spongebob.png
  SÜNGERBOB KAREŞORT

  SüngerBob dizinin ana karakteri, bir deniz süngeridir. Ama şekli bir mutfak süngerini andırır. SüngerBob, Mutlu, Şanslı, Sevimli bir karakterdir. Yengeç Restoranında ızgaracı olarak çalışır. İşini çok iyi yapar. Yaşı 10 yaşındaki bir çocuğu andırır ama kendisi 22 yaşındadır. 18 yaşından beri Bayan Puff'ın sürücü okulunda 1,000,863 kez ehliyet almaya çalışmıştır ama hiçbirinde başarılı olamamıştır. En iyi arkadaşının adı Patricktir. SüngerBob'un en zevk aldığı şeyler denizanası avlamak, balon uçurmaktır. SüngerBob ananas bir evde 124 Conch St caddesinde yaşamaktadır. Yaptığı saçmalıklarla komşusu SquitWard'ün canını sıkar. SüngerBob'u orijinal olarak Tom Kenny seslendirir. SüngerBob'un evcil hayvanı bir salyangoz (aslında kedi) olan Gary'dir. SüngerBob'u Steven Hillenburg almadan önce adı SpongeBoy yani SüngerÇocuk'tu..


  [​IMG]
  SALYANGOZ GARY


  Gary, SüngerBob'un Evcil Hayvanıdır. Bölümlerde salyangozlar kedilere benzetilmiştir. SüngerBob Gary'e yemek vermeyi unuttuğunda koltukları parçalar. Gary şiirle ilgilenir. (SüngerBob'un Arkadaşlarının Rüyalarına Girdiği Bölümdeki Gibi) Sınırlı konuşmasına rağmen en akıllı SüngerBob karakteridir. Tom Kenny tarafından seslendirlmektedir.

  [​IMG]
  PATRICK​


  Patrik; şişman, arkadaşça, tombul ve ideoisttir. Yine de o mükemmel sürme becerilerini gösterir. Bazen agresif olabilir ama yine de SüngerBob'un en iyi arkadaşıdır. Çocukluktan beri iyi anlaşırlar ve ortak birçok yönleri vardır. (DenizAnası Avlamak, Denizkızı Adam ve Midye Oğlan, Balon Şişirmek gibi) Rule of Dump bölümünde Patrick ve SüngerBob Gary'e gösterilir ve uzaktan akrabalardır. Patrick herzaman aptaldır ve o çoğunlukla, tehlikeli, faydasız ve aptal faaliyetlerde ona eşlik etmesi için SüngerBob'u ikna eder. Buna rağmen "Zorba" bölümünde onun bir tplum fakültesine gittiği görülür.
  Patrik bir işte çalışmamaktadır. Zamanın çoğunu televizyon izleyerek geçirir. Bir taşın altında yaşar. Patrick'in anne ve babası vardır. Adları Herb ve Magie'dir. Ama Patrick anne ve babasını hatırlamakta zorlanır. 45 yaşındadır. Kızdığı zaman kötü bir canavara dönüşebilir. (Sevgililer Günü Bölümündeki gibi)

  [​IMG]
  SQUITWARD TENTACLES

  Squitward, SüngerBob ve Patrick'in komşusudur. Rodger Bumpass tarafından seslendirilir. Squitward adı Squit ve Edward'ün birleşmesinden oluşmuştur. 4 Ayak 2 Kol yani 6 dokunaçlı bir ahtapottur. Herkesten daha iyi olduğunu söylemesi, negatif ve itici tavırlara yol açar. Squitward genellikle dokunaçlarının ikisini kullanır. Bacaklarını ise iki grupta toplar. SüngerBob ve Patrick bir yere gittiğinde hemen şezlongunu çıkarır ve güneşlenmeye başlar. Çalışmayı sevmez. Asla mesaiye ve vardiyaya kalmayı istemez. Hiç ayın elemanı olamamıştır. Kendini beğenmiş bir kişiliği vardır. Sanatla ilgilenir. Resim yapar ve klarnet çalar. Herşeye rağmen SüngerBob ve Patrick'e bir zarar gelince dayanamaz.


  [​IMG]
  SANDY CHEEKS


  Sandra (Sandy) Cheeks Teksaslı bir sincaptır. Dostçadır ama kızdırıldığı zaman çok sinirlenebilir (Bölüm:Texas'daki Gibi) SüngerBob'un diğer en iyi arkadaşıdır. Suyun altında olduğundan hava alabilmesi için astronot kıyafeti giyer. Evi camdan olduğu için evin içinde mor bikini giyer. SüngerBob ve Patrick ise su almaları için başlarına su dolu bir fanus geçirirler.
  Sandy Matematik, Spotrif Aktiviteler, Astronomi ve Bilimle ilgilenir. Sualtında oynana bir karate olan KARATAY'ın yaratıcısıdır. Sandy'i Carolyn Lawrence seslendirmektedir.


  [​IMG]
  EUGENE H. KRABS (BAY YENGEÇ)


  Eugene H. Krabs, herkes tarafından Bay Yengeç diye anılır. (Annesi Dışında) Bay Yengeç, Yengeç Restoranın sahibi, SüngerBob'un patronudur. Kırmızı renkli bir yengeçtir. Pearl adında balina bir kızı vardır. Bay yengeç paragöz ve cimridir. Lokantada ketçap ve mayonezler bile para ile verilir. Buna rağmen Yengeç Restorant her zaman müşterilerle doludur. Bay Kras 30 Kasım 1942'de doğmuştur. SüngerBob'un sürücü okulu öğretmeni Bayan Puff'a aşık olmuştur. Bay Yengeci Clancy Brown seslendirmektedir.  [​IMG]
  PEARL KRABS

  Bay Yengeç'in kızıdır. Bir balinadır. 15 yaşında (balinalar gününde 16 oldu) bir genç kızdır. Bay Krabs genellikle kızıyla ilgilenmez. Kızı da dışarıda arkadaşları ile takılır. Babasının ona doğumgününde aldığı lastik ayakkabıdan (Bölüm: Gıcırdayan Çizmeler), arkadaşlarıyla restorana geldiklerinde onlara su ikram etmesinden utanır. Biraz sorunludur. Pearl'ü Lori Alan seslendirir.


  plankton.jpg
  Sheldon J. Plankton


  Sheldon J. Plankton yani kısaca Plankton olarak bilinir. Dizinin kötü ve egomanyak karakteridir. Bay Yengecin düşmanıdır. Önceden Bay Yengeç ile Plankton yakın arkadaşlardı ama Bay Yengecin Yengeç Restorantı açması ve çok müşteri kazanması, aynı zamanda onun Dostluk Kovası'nın hiç iş yapmaması üzerine düşman oldular. Plankton Yengeç Burger tarifini çalmaya çalışır ama hiç bir planı düzgün işlemez. SüngerBob sürekli önünü keser. Yengeç Burger planını çalmak için Bay Yengeç ile yalancı dost olan Plankton'un Bay Yengecin erken uyanması nedeniyle bu planı da suya düşer. (Bölüm: Arkadaş veya Düşman) Plankton'un Karen adında billgisayar bir eşi vardır. (Tom Kenny'nin eşi Jill Talley tarafından seslendiriliyor). Plankton The SpongeBob SquarePants Movie'de Kral Neptün'ün tacını çalarak suçu Bay Yengecin üzerine attı. Bu sayede hem Yengeç Burger formülünü çaldı hem de dünyaya hükmetti. Ama sonunda SüngerBob yine planktonu alt etmeyi başardı.


  [​IMG]
  UÇAN HOLLANDALI​

  Yeşildir ve hayallettir. Korsandır. Aynı isimde bir korsan gemisi vardır. Suyun altında yüzen bir gemide yaşar. Brian Doyle-Murray tarafından seslendirilir.


  [​IMG]
  MRS. PUFF


  Sarışın, Yeşil yüzgeçli, beyaz, lekeli bir balonbalığıdır. Bikini Kasabası Sürücü Okulu'nun öğretmenidir. SüngerBob dışındaki tüm öğrencilerini mezun etmiştir. En sonunda SüngerBob'a geçemediği halde ondan sıkıldığı için ehliyet vermiştir. Ama sonra olacakların farkında değildir. Duldur. Kocasını balıkçılar yakalamıştır. Bazen şişer. Mary Jo Catlett tarafından seslendirilir.  Süngerbob Yayın Saatleri

  [​IMG]
  Süngerbob Türkiye'de CNBC-E ve Nickelodeon kanalları tarafından yayınlanıyor. Yayın saatleri ise şöyle:

  CNBC-E Hafta sonları (Cumartesi -Pazar) saat 11'de 2 bölüm üst üste.

  Nickeloden kanalında ise hergün saat 10, 15:30, 18:30, 21 ve 23:30 saatlerinde oynuyor.,

  Hepinize iyi seyirler...
  SüngerBob Türkçe Dublaj 1-2-3-4-5-6-7-8-9 Sezon Download  SüngerBob Replikleri

  Uçan Hollandalı:3 dilek hakkınız var.
  SüngerBob: 5 olsun.
  Uçan Hollandalı:4
  Patrick:3 son teklif aşağı inmeyiz çok karalıyız.​

  ________________________________________________________________​

  Patrick: sana bir hikaye anlatayım mı?
  SüngerBob: anlat
  Patrick: yıllar yılar önce
  SüngerBob: evet
  Patrick: çok çirkin bir deniz yıldızı yaşarmış
  SüngerBob: evet
  Patrick:ona bakan ölüyormuş
  SüngerBob: evet
  Patrick: bitti.


  ________________________________________________________________​

  Doktor: şikayetiniz nedir?
  Patrick: anlımı göremiyorum

  ________________________________________________________________​

  SüngerBob:şimdi bizimle gelmek ister misin squidward!
  Squidward: hayır
  SüngerBob:peki şimdi
  Squidward:hayır
  SüngerBob:peki ya şimdi
  SüngerBob:şimdi
  SüngerBob:şimdi
  SüngerBob:ya şimdi
  ...


  SüngerBob Pc Oyunları


  SpongeBob SquarePants 3-D

  [​IMG]


  Nicktoons Challenge!

  [​IMG]


  SpongeBob SquarePants Krabby Quest

  [​IMG]


  SpongeBob SquarePants Bubble Rush!
  [​IMG]


  SpongeBob Atlantis SquareOff

  [​IMG]

  Monopoly - SpongeBob SquarePants Edition
  [​IMG]
  Oyunu İndirmek İçin Tıklayın

  The Game of Life - SpongeBob SquarePants Edition
  [​IMG]
  Oyunu İndirmek İçin Tıklayın

  SpongeBob SquarePants Obstacle Odyssey 2


  SpongeBob SquarePants Obstacle Odyssey

  [​IMG]

  SpongeBob Diner Dash

  [​IMG]
  SpongeBob SquarePants Diner Dash 2

  [​IMG]  Süngerbob Ekran Koruyucu / Screensaver​

  [​IMG]

  [​IMG]


  Sünger Bob Gifleri

  [​IMG]
  spongebob.gif
  spongebob%20Feyenoord.gif
  spongebob-clear.gif
  Squidward-clear.gif
  Patrick-clear.gif
  Gary-clear.gif
  [​IMG]
  spongebob4.gif
  - Resim Silinmiş.​
  - Resim Silinmiş.​
  - Resim Silinmiş.​
  - Resim Silinmiş.​
  - Resim Silinmiş.​
  - Resim Silinmiş.​
  - Resim Silinmiş.​
  SpongebobIceCream.gif
  SpongebobScared.gif
  PatrickArmPitFart.gif
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  - Resim Silinmiş.​
  - Resim Silinmiş.​
  - Resim Silinmiş.​
  SpongebobStupid.gif
  - Resim Silinmiş.​
  - Resim Silinmiş.​
  - Resim Silinmiş.​
  - Resim Silinmiş.​
  - Resim Silinmiş.​
  - Resim Silinmiş.​
  - Resim Silinmiş.​
  - Resim Silinmiş.​
  - Resim Silinmiş.​


  Sünger Bob Avatarları

  sungerbob_18.jpg
  sungerbob_11.jpg
  sungerbob_13.jpg
  sungerbob_6.jpg
  sungerbob_10.jpg
  - Resim Silinmiş.​
  - Resim Silinmiş.​
  - Resim Silinmiş.​
  - Resim Silinmiş.​
  SüngerBob Fun Clup İmzası


  Kod:
  [url=http://www.extraloob.com/forums/viewtopic.php?f=340&t=89419]- Resim Silinmiş.[/url]
  SüngerBob Fun Clup Userbar'ları
  Sunger Bob Fun Clup Üyeleri !!!

  1-Titus Pullo​

  2-drotalion​

  3-xherolisa​

  4-BrendiBelle​

  5-SnowFlake​

  6-Polgara​

  7-Quensis​

  8-ChosenOne​

  9-Fre3sTyLe​

  10-_SnaKe_​

  11-TwiLighT​

  12-By_DaDaS​

  13-last_knight​

  14-MoonLife​

  15-H@K@NCH3SS

  16-tury06

  17-Advance

  18-Tinus

  19-crazy123

  20-volaris

  21-Prisoners​

  22-MetoveR
   
  Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 13 Şubat 2017
 2. TitusPullo

  TitusPullo rank8

  Kayıt:
  31 Temmuz 2007
  Mesajlar:
  10.998
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Şehir:
  Memlekete döndü -.-
  Şu Çizgi Filmi oldum olası izlerim xP Bayılıyorum ya ötesini tanımam çizgi film karakterleri içerisinde. En başa yaz hacım ^^
   
 3. drotalion

  drotalion rank8

  Kayıt:
  22 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  5.015
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  benide yaz :wink1: Kazık kadar olduk hala izliyoruz bu çizgifilimi :D
   
 4. xherolisa

  xherolisa rank8

  Kayıt:
  4 Şubat 2008
  Mesajlar:
  311
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  benide yazarmısın Güzel paylasım olmus
   
 5. Oazis

  Oazis rank8

  Kayıt:
  9 Mayıs 2008
  Mesajlar:
  668
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  °-° Dünya °-°
  Hepinizi yazdım :wink1:
   
 6. xherolisa

  xherolisa rank8

  Kayıt:
  4 Şubat 2008
  Mesajlar:
  311
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  saolasın imza ve bi tane gifini aldım sorun olmaz demi??
   
 7. Oazis

  Oazis rank8

  Kayıt:
  9 Mayıs 2008
  Mesajlar:
  668
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  °-° Dünya °-°
  Yok sorun olmaz :wink1:
   
 8. BrendiBelle

  BrendiBelle rank8

  Kayıt:
  19 Nisan 2008
  Mesajlar:
  2.827
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  BrandiBelle İle Özel Bir mekanda ^^
  benide ekle.topicde çok güzel olmuş :))
   
 9. Oazis

  Oazis rank8

  Kayıt:
  9 Mayıs 2008
  Mesajlar:
  668
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  °-° Dünya °-°
  Ekledim :wink1:
   
 10. Oazis

  Oazis rank8

  Kayıt:
  9 Mayıs 2008
  Mesajlar:
  668
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  °-° Dünya °-°
 11. SnowFlake

  SnowFlake rank8

  Kayıt:
  8 Mayıs 2008
  Mesajlar:
  6.891
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Ödül Puanları:
  36
  Meslek:
  Şimdilik lise talebesi :)
  Şehir:
  Tüm niyetlerin, bedenleri varmışçasına görülebildi
  ekle hemen ^^
  süper hazırlamışsın teşekkürler :)
   
 12. Oazis

  Oazis rank8

  Kayıt:
  9 Mayıs 2008
  Mesajlar:
  668
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  °-° Dünya °-°
  Ekledim :wink1:
   
 13. Oazis

  Oazis rank8

  Kayıt:
  9 Mayıs 2008
  Mesajlar:
  668
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  °-° Dünya °-°
 14. PolgaraWahrenheit

  PolgaraWahrenheit rank8

  Kayıt:
  12 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  8.082
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Üni
  Bende varım :D Ekleyin lütfen
   
 15. Oazis

  Oazis rank8

  Kayıt:
  9 Mayıs 2008
  Mesajlar:
  668
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  °-° Dünya °-°
  Ekledim :wink1:
   
 16. Oazis

  Oazis rank8

  Kayıt:
  9 Mayıs 2008
  Mesajlar:
  668
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  °-° Dünya °-°
  up

  emeğe saygı :cry:
   
 17. H@K@NCH3SS

  H@K@NCH3SS rank8

  Kayıt:
  24 Mayıs 2008
  Mesajlar:
  225
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Öğrenci
  Şehir:
  Dünya
  beni de ekleyin.
  Ayrıca imza kodu olursa iyi olur...
   
 18. Quensis

  Quensis olduser

  Kayıt:
  27 Nisan 2007
  Mesajlar:
  7.427
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  In Dem Kampus
  Benide Benide her Sabah İzlerim Hiç Kaçırmam.Okula Gitmem Bunu İzlerim ^^
   
 19. Oazis

  Oazis rank8

  Kayıt:
  9 Mayıs 2008
  Mesajlar:
  668
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  °-° Dünya °-°
  hepinizi ekledim :wink1:

  imza kodunu yazdım :beer:
   
 20. ChosenOne

  ChosenOne rank8

  Kayıt:
  7 Kasım 2008
  Mesajlar:
  1.341
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Student..
  Şehir:
  Christmas Party
  Benide ekle bare.. :D