Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Ya beyler 2ci parti indirdigimde neden rar'in yerine index diye bisey indiriyo ? Bi yardim edebilirmisiniz

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
R0wa demiş ki:
biz bunu 1 aydır yapıyoruz :D burda yenimi duyuldu :P

demek ki sende sorun var kuzum 1 aydır yaptığın şeyi paylaşmayıp bencil bir düşünce ile 1 aydır yaşamışsın Aferin sana başarılar :muck: :kalp:

extraloob demiş ki:
R0wa demiş ki:

demek ki sende sorun var kuzum 1 aydır yaptığın şeyi paylaşmayıp bencil bir düşünce ile 1 aydır yaşamışsın Aferin sana başarılar :muck: :kalp:
Bence bencillikle ilgisi yok okan abi. tamamen şahsi zevkim.. ben o kadar emek harcayıp bulucam araştırıcam.. ve yapıcam?.. sonrada paylaşıcam?. bu durum sizin için çok farklı oldugu için paylaşım yaptığınızı sanıyorum. sizin boyle bi derdinz yok.. sizin amacınız adınızın duyulması sitenin ilerlemesi.. bu yüzden her türlü program yayımlıyorsunz. ama bu kendi şahsi programımdı sadece 2 3 arkadaş biliyodu.. ve biride melihti.. onun bunu yapması bence ayıp olmuş.

extraloob demiş ki:
R0wa demiş ki:

dogru demıssın okan abi ben bu bugu dun buldum melihe felan herkeze ogrettım oda kopy pasteyi biraz düzeltip yetkili oldugu ıcın sıze verdi iyi oldu :D :wink1:

ama benı adımı yazma geregi bile duyulmamış

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Son düzenleme:
Okan abi yaptığınız yanlış bence. hem illegal konular vb . bizde paylaşılmaz diyosun.. dünyanın en büyük paylaşım sitesini kurmuşsun büyük başarı yemin ederim tebrikler .. ama emeğe saygı bari gösterin.. WildKing bu programı buLan kişi..

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
biraz paylaşımcı olun kuzum elin yabancısı öğrense bilse anında her yerde duyuruyor siz hem bu sitede takılıyorsunuz hemde bildiğinizi paylaşıyorsunuz iyi kimse birşey paylaşmasın o vakit bizde kapatalım TR'deki sitelerin hepsini bu mu sizin beklediğiniz.

Ps : bilgiyi bulan bence ironeye'dır ve saygıyıda o hak ediyor adının yazılmasını da fazla söze gerek yok bilgi paylaşıldıkça çoğalır der kaçarım :muck:

EmmaW

beyler bu oyuna girince hemen veren hataya çözüm yokmu yahu? charlar gelmeden sro_client durduruldu hatası alıyorum(programsız sorunsuz giriyor)

program ile tek atmadığın sürece sro_client hatası verir.. çünkü no dc yoktur. loader ile ard arda denediği için sorunsuz girersin.

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt