Durum
Daha fazla cevap için açık değil.

GreenPearL

Bilgiliyim
WildKing demiş ki:
illa silk olması felan lazm degil birinden reserve vb gibi item alıp yapılabilir

ilk olarak psexploit i çalıştırcaksını zaten psbridge onunla birlikte açılıyor
sen bana bi tane verir misin bro varsa :)

EmmaW

WildKing demiş ki:
illa silk olması felan lazm degil birinden reserve vb gibi item alıp yapılabilir

ilk olarak psexploit i çalıştırcaksını zaten psbridge onunla birlikte açılıyor
yiğit ben oyuna girince oyundan atıyor sro client durduruldu diye bir bilgin varmı?

istedigin butun silk itemleri var yani cogu :D attack scroll defance scroll reserve global var (ama global olmuyor :D) hızlı ışınlanma kagıdı tiger pegasus :D felan

GreenPearL

Bilgiliyim
WildKing demiş ki:
istedigin butun silk itemleri var yani cogu :D attack scroll defance scroll reserve global var (ama global olmuyor :D) hızlı ışınlanma kagıdı tiger pegasus :D felan
bro msn adresini verir misin?

Ya beyler bana biri msn den atabilirmi bu dupe'yi ? Ndn se 2ci parti indirdigimde index diye bisey indiryo...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
MaRJiNaL demiş ki:
sunworld zati rezil bir oyundu, artık test server havasında rezil bir server olucak :mrgreen: :P

PS:Bunu bilen kendi menfati için asla ve asla public bi ortamda yayınlamaz. extraloob'un kıymetini bilin :wink1: paylaşımda sınır yok menfaat yok cool2:

Dünyanın En Büyük Bilgi Paylaşım Sitesi http://www.extraloob.com bro biz hiç düşünmeden ele geçen her bilgiyi yayınladık ve yayınlıyoruz bizimde misyonumuz budur 8)

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt