Ben yeni bir üye olduğumdan 6. senil d. mod alımlarında kendime fazla şans tanımıyorum eğer bunda olmassa bir daha ki alımlarda da şansımı denicem.Peki bir daha ki mod. alımı ne zaman olacak?

Jigsaw

Aileden
Winlerspring demiş ki:
Ben yeni bir üye olduğumdan 6. senil d. mod alımlarında kendime fazla şans tanımıyorum eğer bunda olmassa bir daha ki alımlarda da şansımı denicem.Peki bir daha ki mod. alımı ne zaman olacak?
Mod ihtiyacımız olduğu zaman. :P Ayrıca üyelik tarihi sadece bir faktör, bir gün içinde 10 tane resimli, ayrıntılı rehber 2 tane program yaz, forum içi davranışlarınla örnek teşkil etmiş ol, belki biz bile moderatörlük teklif edebiliriz? 8)

Leo

rank8
:arrow: Hepinizi tebrik ederim arkadaşlar.. :D İnşallah bende ilk önce Deneme Mod. sonra Moderatör ve daha Sonra Global Mod. olurum.Daha ilerisinde gözüm yok ama bi Deneme Mod olabilmeği becersem tam olucak.Niçin bir türlü kabul edilmiyorum anlamadım.Elbet bir bildikleri vardır deyip geçiyorum.. :( Rütbeleri düşen arkadaşlar sizler içinde üzüldüm.. :?

StarkDrache

Bilgiliyim
jesuswan demiş ki:
Merhabalar..

http://www.extraloob.com
19 Agustos itibari ile yazin sonunda buyuk gelismelere imza atmis ve bunlari birer birer sizlere topiclerle bildirmistir... Bu gelismelerle birlikte,profesyonelligimize profesyonellik kattigimizdan dolayi Summer Crash adli Event`i de yapma geregi duymus bulunmaktayiz... Tarafimca belirlenen ve diger adminlerin eklemeleriyle tamamlanan Summer Crash Event`i atanan ve gorevlerine veda eden kisilerin bildirilmesini icerecektir... Detayli bilgiler asagida...

:idea: RUTBELERI ALINANLAR :idea:

Global Moderator

SURGEON
*
Zardock *
BOSPHORUS *
_AvRiL_ *
SaGoPaKaJMeR *
LorD_LeGoLaS

* NoWayOut`un kadim dostlari... NWO rutbelerine getirilip,yetkileri ayni sekilde sabitlenecektir...

Moderator

Fallasta
Mighty
hmzsnmz
ReAcTiVe
XLaw

Deneme Moderator

ffearless
Romeo_
OneEyedJack
RavenRiley
RaPLeX
eFe

Bunun yani sira rutbe atlayan arkadaslarimiz da oldu... Kendilerine yeni rutbelerinde basarilar diliyorum...

:idea: RUTBE ATLAYANLAR :idea:

Global Moderator
--> Site Manager
*

JasonWalker
Titus Pullo
Kemalist

Moderator --> Global Moderator

Chauncey
BaTTeRST

Deneme Moderator --> Moderator

Quensis
Wax Whine
SnowFlake

===================================================================================

*
Site Admin : Site Admin site Kurucularidir... Siteden yasaklanamazlar...
Site Manager : Site Admin`den sonra en yetkili kisiler,her turlu haklara sahiptirler... Kontenjani 5 kisidir..

PS : Yetkileri alinanlar ve yetki verilenlerin hesap sorma haklari yoktur... Herkese tesekkurler,rutbe atlayanlari tebrik eder ve basarilarinin devamini dilerim...

Site Admin

Jesuswan..
Artık Alınmalımıyım?
4 Keredir Benim İsmim Atlanıyor :|

Yukarı Alt