Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yönetim Uyarısı : Burası Küfürlerinizi Sergileyebileceğiniz Tarzda Bir Forum Değildir.

Kemalist

RiqueLme

Bilgiliyim
arkadasım sana gidermisin demiş bi map i mi payLasamıorsunuz bide küfür etti dion senin bu olay
anne bana aysel yengenin olu ilyas küfür etti döv onu lütfen....

guild master küfür etme dese dinLicek mi bu eleman ?

kendi kendine dinLicek diyosundur ama dinLemiyecegini sende BiLiyorsun.

bide o 2 resim olayına inanmadım ayrıLmıs 2 resime benzior

adam 2 yazı yazmıs sen 5 yazı yazmıssın önce dediqLerini kapamaya mı ugrasıorsun ?

Bu Kadar..

Arkadaş Sana Güzelce Uyarısını Yapmış...Sen Hayır Diyince Küfür Etmiş...Burada %70 Hatalı Sensin Arkadaşım...%30 Hatalı O Çünkü Küfür Etmiş...Sen Niye Adamın Kastığı Yerde Kasıyorsun?Başka Spawn'mı Yok?...Foruma Koyman Başlı Başına Hata...

yaw adam bana git dedi hayır dedim çünkü az snra çıkıcaktım ve çıktımda.

Şimdi Siz Arkadaşısınız diye onu savunuo olabilirsiniz Ama Olayın İçinde deilsiniz tam olarak bilemezsiniz.

Hiçbir İlgim Yok...Hatta Sen bizim Uniondasın...ama Sen Direk Hayır Demişsin...Şahsen Ben Olsam bende Sinirlenirim...Ama Küfür Etmem O Kişinin Kendi İradesine Kalmış...Hemen Çıkacağım Deseydin Belki Farklı Olurdu...Sen Hatalısın Arkadaşım Uzatmaya Gerek Yok...

Husooooo demiş ki:
Hiçbir İlgim Yok...Hatta Sen bizim Uniondasın...ama Sen Direk Hayır Demişsin...Şahsen Ben Olsam bende Sinirlenirim...Ama Küfür Etmem O Kişinin Kendi İradesine Kalmış...Hemen Çıkacağım Deseydin Belki Farklı Olurdu...Sen Hatalısın Arkadaşım Uzatmaya Gerek Yok...
1 dc yedim giremiyom oyuna :cry:

bende dc yedim nukeri bıraktım bowcu açtım 10 lwl yaptım dc pff :( giremiomda şimdi bu arada beyler ne oluo yhaw her baktım msj da bi küfür yeter yhaw nasıl türksünüz birbirimize destek çıkcamıza yaptınıza bak bukadarda olmaski brz saygılı olun ki diğer herkesde size saygılı olsun !!!

Server
Flora
Takımı
Galatasaray

WeAre

Buralıyım
ben çarımı sattım artık sultans da değilim olay da geçen arkadaşa guilde bişey demezsen veya bişey yapsazsam hiç bir şekilde kötü bir söz duyamazsın 5 metre ilerde kassan neolur ks yapmış oluyon ve bence küfür yanlış bile olsa hak ediyorsun sonra gelip forma koyuyosun lan artık ben bıktım bıktım söylemekten BİZ TÜRKÜZ TÜRKE TÜRKDEN BAŞKA YARDIM EDEN OLMAZZZ umarın anlamışsındır

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt