Sen şuan birde çok pis post kasıyorsun haberin olsun :twisted:
Siteyi bu kadar sevme bence.Git arkadaşlarınla gez,takıl,futbol oyna bişeyler yap.olmadı film seyret veya kitap oku.Başına dert olur bu kadar forum sevgisi.Amaç post kasmak gibi gelmiyor bana pek ama forum oyunları daha rahat sanki.
:muck:

Friendly` demiş ki:
Aynı yorumu Jesuswan'ın açtığı Şuan Ne Dinliyorsunuz'a yazsana hadii..?
6-9 yaş tepkisi veriyorsun.Kırıcı olmamaya dikkat ettim ben.Ayrıca kime nasıl davranacağımı sen değil ben belirlerim.Eğer şuan ne yapıyorsunuz gibi bir başlık gerekli görülseydi açılırdı.Ama yok.Nedeni de Gerek gece kuşları gerek sohbet odası gibi bölümlerin bulunması.Ama sen illa bırakın beni diyorsun kendini başkalarına ispatlamaya çalışıyorsun özentilik yapıyorsun ve dikleniyorsun.Tiksinmeye başladım.
Kendin çal kendin oyna gülüm sen bilirsin.

Dostum bak , gereksiz bi topic olsaydı senden önce kilitlerdi. Kilitlerse kilitlesinler , sorun değil benim için bu sırf bi hal hatır sorma topic'iydi. Beğenmediğin isimli topic oldumu bundan sonra girme ; heleki ben açtıysam.. :wink1:

Burda hoşgörü var,ayrıca her önüne gelen de şak diye kilitleyemiyor topici.hesabı sorulur bunun çünkü.
gelelim senin sorununa.eğer buraya topic açıyorsan mazeretsiz kabul edersin olumlu yada olumsuz.Çünkü başlıkta: Şuan ne yapıyorsunuz?(Sniker hariç) diye bir ibare görmedim.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Sniker demiş ki:
Siteyi bu kadar sevme bence.Git arkadaşlarınla gez,takıl,futbol oyna bişeyler yap.olmadı film seyret veya kitap oku.Başına dert olur bu kadar forum sevgisi.Amaç post kasmak gibi gelmiyor bana pek ama forum oyunları daha rahat sanki.

biraz empati yap bakalım sniker ; adam bir topic açmış kafasına göre takılıyor kimsede müdahele etmemiş ki tarafımızdan sorun görülmemiş lakin sen gelmişsin dışarı çık hava al eblekleşme gibi söylemlere girmişsin aynı şeyi ben sana yapsam bir topicin için hoş olurmu sence burada asıl önemli olan insanlar yargılamadan olduğu gbi sevmek saygı duymaktır buna dikkat edersek ortamdan zevk alırız yoksa ota boka laf atacaksan 100k topic yaparım ben kendime bir günde herkese laf atarak.

yapmayın kuzum bu tarz davranışları hiç gereği yok gayet yersiz ki ben senden boyle bir topic beklemezdim şoke oldum harbiden sen ki özel bölüme sahip özel bir rütbeye sahip kişisin ki bence herkese göre farklı birisisin aman diyorum çizginibu şekilde lütfen bozma ok canımcım :muck:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Friendly` demiş ki:
Tamam , artık öyle olacak..

ohaa yukarıda yazdığımı okumadın galiba o nasıl başlık delirdin mi sen kuzum ?

3 sn süre veriyorum değişti değişti yoksa AT'ım İP'im hazır bilgine 8)

extraloob demiş ki:
Sniker demiş ki:

biraz empati yap bakalım sniker ; adam bir topic açmış kafasına göre takılıyor kimsede müdahele etmemiş ki tarafımızdan sorun görülmemiş lakin sen gelmişsin dışarı çık hava al eblekleşme gibi söylemlere girmişsin aynı şeyi ben sana yapsam bir topicin için hoş olurmu sence burada asıl önemli olan insanlar yargılamadan olduğu gbi sevmek saygı duymaktır buna dikkat edersek ortamdan zevk alırız yoksa ota boka laf atacaksan 100k topic yaparım ben kendime bir günde herkese laf atarak.

yapmayın kuzum bu tarz davranışları hiç gereği yok gayet yersiz ki ben senden boyle bir topic beklemezdim şoke oldum harbiden sen ki özel bölüme sahip özel bir rütbeye sahip kişisin ki bence herkese göre farklı birisisin aman diyorum çizginibu şekilde lütfen bozma ok canımcım :muck:
konu kilitlensin diye ibare kullanmadım zaten.Daha önceki konularına baktım birde buna.İçimden bitek bu geldi,adam kafasına göre takılıyor ama bunları zamanında bende yaşadım ilgi çekmek olsun vs detayına girmeyeceğim daha önce konularına bir gözatmıştım.Ama extra elini kalbine koy ve cevap ver.arogun esprilerini sence ilk bizimle paylaşması güzel birşey şuan napıyorsun deyipde hal hatır sormasıda güzel bişey yaşadığı her olayıda buraya da koyması da güzel bişey ama bunları reel çevresinde yaşaması gerekmez mi ilkönce.her iki yerde de paylaşabilecek zamanı olan insan yok eğer olsaydı herkesin topicleriyle dolardı burası.ben sadece biraz fazla kaldığını düşündüm ve düzeltmesini söyledim.ama YArdım etmeye çalışırken tokat yedim.belki benim zaafımda budur.Yardım ederken başarız olmak.hayal kırıklığı.uysallık beklemek.
bana hassasiyet gösterdiğin için de teşekkür ederim sana.benim doğrularım bunlar bunları söyledim.karşılığında doğal olarak da saygıyı beklerim. belki bu anda çok gözüme takıldı ondan oldu.Eğer kalbinizi kırdıysam da özür dilerim tek tek.

Xanthos demiş ki:
her 2nizin de kalbini kırarım,uslu durun.
"Us" lu durup birşey açıklamya çalıştım.hatam olduyssa affola.ötesini sen bilirsin.

Sniker gel senle anlaşma yapalım , birdaha benim açtığım forumun ismini bile okuma , tamam?

Friendly` demiş ki:
Kardeşlik mesajları silme yetkiniz varsa siliverin sizinkileride bizimkileride..
Silmeye gerek yok canım.Bu mesajlar burdan silinsede hiçbirzaman bu mesajları okuyanların ve yazanların kalblerinden silinmez.

Friendly` demiş ki:
Sniker gel senle anlaşma yapalım , birdaha benim açtığım forumun ismini bile okuma , tamam?
Ben herşeyi önyargısız okurum.Ama istemiyorsan son mesajım olur. :muck:

8574 klasik 2437 özel soru çözmem gerekiyor sadece matematikten :S Daha fotokopileri yeni aldım bu mesaj üzerine kafama dank etti çözmeye başlasam iyi olacak.acilen üniversiteye kapağı atmak lazım :headbang:

Yukarı Alt